Forum.Over.Net

Nepremičnine

Odgovarjajo: Aleš Goršak, nepremičninski svetovalec

Svetovanje pri prodaji in nakupu nepremičnin. Pomoč pri pravnih in ostalih področjih povezanih z nakupom ali prodajo nepremičnin. Svetovanje pri pripravi finančne konstrukcije za nakup.

Aleš Goršak , nepremičninski svetovalec

Aleš Goršak

Je nepremičninski strokovnjak z licenco MOP in se s prodajo nepremičnin profesionalno ukvarja že od leta 2003. Zaposlen je v podjetju Tanal nepremičnine (Tanal d.o.o.). Odgovarja na vprašanja povezana s prodajo in nakupom nepremičnin.

Izpit za nepremičninskega posrednika

Default avatar

NUVOLA

V januarju 2011 se bom udeležila izobraževanja za pridobitev licence za nepremičninskega posrednika. Ali mi lahko kdo, ki je izpit že opravil svetuje, ali je bolje izpit opravljati na Gea college ali na CPU.
Hvala
lp
Default avatar

joy....

Zdravo! marca 2011 sem opravil izpit za posrednika nepremičnin, če kdo potrebuje komplet literaturo z vprašanji za ugodno ceno naj mi javi na [email protected]. lep pozdrav
Default avatar

Katja Bo

CPU je bilo super, izpit opravljen iz prve! ;)
Default avatar

Lanalana

Zdravo, aprila sem na Ptuju opravila licenco za nepremičninskega posrednika. Prodam literaturo z vprasanji in odgovori. Piši na [email protected]. Lep pozdrav, Andreja
Default avatar

Lanalana

Literatura pri meni ni več na voljo,

lp Andreja
Default avatar

KatiaI

Hej.

A lahko malo več informacij o izpitu? Kje se prijaviš, cena, literatura??

Najlepša hvala :-)

Lp Katja
Default avatar

Riky Roma

CPU, IBN, GEA College
Ceno sam preveri
Če želiš literaturo in odgovore, jo lahko nabaviš pri nas
LP
Default avatar

SimonaTušar

Živjo!
V naslednjem letu pričnem s predavanji za nepremičninskega posrednika, tako da tudi mene zanima kje lahko dobim literaturo. Vprašanja z odgovori že imam in me zanima ali je dovolj če se naučim to, ali potrebujem še dodatno literaturo?
Default avatar

gradivo potrebuješ

SimonaTušar je napisal/a:
Živjo!
V naslednjem letu pričnem s predavanji za nepremičninskega posrednika, tako da tudi mene zanima kje lahko dobim literaturo. Vprašanja z odgovori že imam in me zanima ali je dovolj če se naučim to, ali potrebujem še dodatno literaturo?
Lahko poskusiš, vendar ni vse v odogovorih?
Default avatar

dolenjka40

Simona, zanima me, če si letos že opravila izpit za nepremičninskega posrednika in če bi bila pripravljena za ugodno ceno prodati svoje zapiske (seveda, če jih še imaš).
Lp
Default avatar

POSREDNICA

Pozdravljeni,

oktobra 2012 sem opravila izpit iz neprmemičninskega posredovanja in sem pripravljena svojo literaturo prodati po ugodni ceni. Če se najde kakšen zainteresiran, mi naj piše na moj mail:
[email protected]

lp
Default avatar

Karolina77

Živjo,

želela bi opravit izpit za nepremičninskega posrednika z namenom morebitne prekvalifikacije poklica v prihodnje.
Ali ste vsi, ki ste opravili izpit predhodno oz paralelno že delali v tem poklicu?
Ima kdo vprašanja in gradivo?

Hvala in lep pozdrav
Default avatar

Will Durianova

Jaz vam lahko pomaga dobiti posojilo danes na zelo poceni obrestne mere za plačilo svojega dolga, ustanoviti podjetje lastne in drugih osebnih dobrih razlogov, če bodo zainteresirani, stiki nas danes prek e-pošte za več informacij zdaj ..

Opomba: ta ponudba je samo za resne mislečimi ljudmi.
Default avatar

pikiicaa

Prodam najnovejše gradivo za nepremičninskega posrednika.
Več info na 031851161.
Default avatar

Nepremičnine

Pozdravljeni,

Prodam najnovejšo literaturo za izpit nepremičninskega posrednika z vsemi odgovori za izpit, kupljeno pri licencirani univerzi. Ugodno, več na:[email protected]
Default avatar

sonce14

Prodam gradivo od Gea College 2014, ter vse odgovore na vprašanja, pokličite 051 600 155
Default avatar

esther veritas

Pozdravljeni,
To je seznaniti širšo javnost, da je gospa Esther Veritas, zasebni posojilodajalec posojilo odprla finančno priložnost za vsakogar, ki potrebuje kakršne koli finančne pomoči. Bomo dali ven posojilo v višini 2% obrestni meri za posameznike, podjetja in družbe, v skladu s sistemom jasni in razumljivi obliki in stanju. pišite nam je danes po e-pošti na: ([email protected])
Default avatar

Plus

Ciao,

Posredujem informacijo,

da CPU, predvidoma 15. julija 2014

razpisuje izredni rok za nepremičninskega posrednika.

Prijave so mogoče na [email protected], do ponedeljka 23.6.2014, povejte naprej

Tatjana Kert, vodja projektov

GOSPODARSKA ZBORNICA SLOVENIJE
CENTER ZA POSLOVNO USPOSABLJANJE

Kardeljeva ploščad 27a, 1000 Ljubljana, SLOVENIJA

tel: + 386 1 5897 671

fax: + 386 1 5655 920

e-mail: [email protected]

http://www.cpu.si