Forum.Over.Net

Nepremičnine

Odgovarjajo: Aleš Goršak, nepremičninski svetovalec

Svetovanje pri prodaji in nakupu nepremičnin. Pomoč pri pravnih in ostalih področjih povezanih z nakupom ali prodajo nepremičnin. Svetovanje pri pripravi finančne konstrukcije za nakup.

Aleš Goršak , nepremičninski svetovalec

Aleš Goršak

Je nepremičninski strokovnjak z licenco MOP in se s prodajo nepremičnin profesionalno ukvarja že od leta 2003. Zaposlen je v podjetju Tanal nepremičnine (Tanal d.o.o.). Odgovarja na vprašanja povezana s prodajo in nakupom nepremičnin.

Izpit za nepremičninskega posrednika

Default avatar

MSF

Pozdravljeni,
zanima me če ima kdo literaturo za nepremičninskega posrednika.

Lp M
Default avatar

1ft

Živjo, kupila bi literaturo za nepremičninskega posrednika, anyone?
Hvala.

Lp.
Janja
Default avatar

Uan

Zdravo, ali ima morda kdo primere vprašanj? namreč na netu sem zasledila samo, da prodajajo gradivo.
Default avatar

JankoP

Pozdravljeni vsi, ki vas zanima poklic nepremičininskega posrednika.

Sam sem pred kratkim opravil izpit brez udeležbe na predavanju. Na izpit sem se pripravil samostojno s pomočjo gradiva za pripravo na izpit, ravno tako razpolagam s skripto z odgovori na vsa možna vprašanja na izpitu.

Cena predavanja sicer znaša od 700 EUR dalje, vendar se je možno brez večjih težav samostojno pripraviti na izpit. In zato, če je kdo zainteresiran, prodam sledeče:

Za 50 EUR vso originalno gradivo:
1. DEL – UVOD
2. DEL – OSNOVE, STVARNOPRAVNA RAZMERJA
3. DEL – OBLIGACIJSKA RAZNERJA
4. DEL – POODBE V PROMETU Z NEPREMIČNINAMI
5. DEL – ZEMLJIŠKA KNJIGA
6. DEL – NOTARSKE LISTINE
7. DEL – STANOVANJSKA RAZMERJA
8. DEL – NEPREMIČNINSKO POSREDOVANJE
9. DEL – DAVČNA UREDITEV
10. DEL – OSNOVE EKONOMIKE NEPREMIČNINSKEGA TRGA
11. DEL – OSNOVE INVESTIRANJA IN FINANCIRANJA
12. DEL – PROSTORSKO NAČRTOVANJE IN GRADITEV OBJEKTOV
13. DEL – EVIDENTIRANJE NEPREMIČNIN
14. DEL – OGLAŠEVANJE NEPREMIČINI, POSLOVNA KOMUNIKACIJA

Za dodatnih 30 EUR pa še skripto z odgovori na vsa vprašanja za izpit nepremičininskega posrednika.

Ravno tako bom z vami z veseljem delil svoje izkušnje v zvezi z izpitom.
Če je kdo zainteresiran, mi naj piše na mail [email protected]

LP
Default avatar

Peter1981

PRODAM SKRIPTO Z VPRAŠANJI IN ODGOVORI, PO KATERI SEM V JULIJU 2017 BREZ TEŽAV OPRAVIL IZPIT ZA NEPREMIČNINSKEGA POSREDNIKA, PISNI IN USTNI DEL. CENA SKRIPTE: 35 EUR. TELEFON: 030 306 995
Default avatar

flower89

Pozdravljeni,
prodam posodobljeno skripto za pripravo na izpit za nepremičninskega posrednika. Zraven priložim še zbrana vprašanja in aktualne zakone, ki pridejo v poštev za izpit. Cena: 40 eur.
Kontakt: [email protected]