Forum.Over.Net

Nepremičnine

Odgovarjajo: Aleš Goršak, nepremičninski svetovalec

Svetovanje pri prodaji in nakupu nepremičnin. Pomoč pri pravnih in ostalih področjih povezanih z nakupom ali prodajo nepremičnin. Svetovanje pri pripravi finančne konstrukcije za nakup.

Aleš Goršak , nepremičninski svetovalec

Aleš Goršak

Je nepremičninski strokovnjak z licenco MOP in se s prodajo nepremičnin profesionalno ukvarja že od leta 2003. Zaposlen je v podjetju Tanal nepremičnine (Tanal d.o.o.). Odgovarja na vprašanja povezana s prodajo in nakupom nepremičnin.

kupim gradivo nepremičninski posrednik

Default avatar

Katarina74

Mene pa zanimajo samo vprašanja, ker literaturo imam... baje, da obstaja 200 vprašanj (morda z odgovori?) za leto 2012
Če jih kdo ima, naj me prosim kontaktira na
[email protected]
Hvala! Katarina
Default avatar

Katarina74

Mene pa zanimajo samo vprašanja, ker literaturo imam... baje, da obstaja 200 vprašanj (morda z odgovori?) za leto 2012
Če jih kdo ima, naj me prosim kontaktira na
[email protected]
Hvala! Katarina
Default avatar

Sar

Ali se da še dobiti gradivo s testi in odgovori za 2012?(prosil bi cimbolj poceni, ker sem trenutno na rezervi...;))

Pa če slučajno kdo ve koliko stane izpit na GZS za posrednika?

Hvala.

Lahko me kontaktirate na [email protected]
Default avatar

mojca__

A mi lahko kdo pove, kako zgleda izpit za neprem. posrednika?
Koliko vprašanj dobiš in če so logična vprašanja kot je gradivo od g. Tomaža Dujca?
Koliko dolgo se piše?
A se moraš dobesedno besedilo napiflat ali po svoji razlagi napišeš odgovor na testu?

Res hvala vsem, če mi boste malo namignili :)

Lp, Mojca
Default avatar

semnaredilaletos

Dragi soborci

seznam vprašanj so vam že posredovali (ric), dujc je napisal odgovore nanje, vendar se na to ni za zanašati, ker jih je nekaj mimo usekal...

Na izpitu dobiš iz vsakega sklopa (so trije) po 15 vprašanj, ki so vredni po tri točke. Zlasti pri pravnem delu se zgodi da so tudi podvprašanja. Izpit traja tri šolske ure. Temu sledi ustni del, kjer so spraševali splošne stvari (jaz sem imela nekaj kratkih vprašanj, res pa da sem dosegla dober rezultat)

Svetujem, da sami preštudirate odgovore na vprašanja, praktično vse odgovore pa najdete v zakonih, iz zapiskov sem si jaz bolj malo pomagala.

Pomaga tudi to, da obiskuješ predavanja na centrih ki jih organizajo.

Odgovori na vprašanja na izpitu- večino se moraš kar na pamet naučit, seveda moraš to znati - ker na ustnem te znajo kr izprašat (po izkšnjah drugih). Pravo-čiste definicije ter razumevanje. Drugi del - splošne zadeve ki jih boste rabili pri vsakodnevvem delu, pomagajte si s primeri v praksi - slonep, da boste laže razumeli. Tretji del - razumevanje.

Predlagam da veliko časa vložite v zbirno mapo, ki je potrebna pri prijavi na izpit. Lahko si olajšate učenje, zlasti če imate izkušnje ali znanja, fax iz področij prava, ekonomije, gradnje...

Želim vam veliko uspeha!
Default avatar

tudi jaz bom NA

Res mi ni jasno zakaj hočete za gradivo 250-300 eur. a to ni možno dobit, si bom sam skopiral.
to da bi si pomagali kaj to več ne obstaja?
ne štekam se mi zdi kot na faksu k so ble posamezne p... , ki so hotele za svoje zapiske neko plačilo. pa kaj misliš ko bom to kupu da bom kar naredu izpit. NE
treba se je naučiti kot je rekla SEMNAREDILALETOS.

če pa se najde nekdo da bi mi to gradivo dal ga bom podpiral z pirom, sem rajši z takimi ki pijejo pivo kot pa temi ki dilajo gradiva za 250 eur.
Default avatar

tudi jaz bom NA

tolk sem bil hud da sem pozabu e-mail: [email protected]

tako zdaj samo tisti ki ste za pir ostali upam da nikoli ne prodate gradiva.
Default avatar

jaz tudi grem

Lepo si povedal, zgoraj nad mano. Pa res hvala SEMNAREDILALETOS :))
Js se učim iz odgovorov (ric), berem vse žive zakone in pravne članke.

Če bi pa kdo želel svoje zapiske oz. vprašanja malo povedati, da si kopiramo bi pa bilo tudi fajn. Pa tudi brez drugih zapiskov gre. Js lahko vrnem uslugo tako, da vas naučim kaj zašiti ali vam kaj popravim :)))

[email protected]
Default avatar

konj

Tomaž Dujc...KRALJ!...Hvala..
Default avatar

POSREDNICA

[Pozdravjeni,

če koga zanima nakup literature za neprmeičninskega posrednika mi naj piše na mail:
[email protected]

Izpit sem naredla oktobra 2012 v Celju.

Lp
Default avatar

vili 35

Zivjo,

je mozno da posljes vse tudi meni?

Lp
Default avatar

Barbara1987

ZIVJO. Mi kdo prosim poslje vsa vprasanja in odgovore za n.p. ( ne od Dulca) Gradivo imam. Zelo bi bila hvalezna. Mail:[email protected]
Default avatar

posrednica77

Ali je kdo opravljal izpit za neprem.posred. pri podjetju Napok v Celju?
Default avatar

MarryV

Pozdravljeni,

Imam literaturo z vsemi zapiski. Izpit sem uspešno opravila.
V primeru, da bi jo kdo želel imeti, se lahko dogovorimo za ugodno ceno.
Kontakt na mail: [email protected]
Lep pozdrav,

Moderatorji

Aleš Goršak , nepremičninski svetovalec
Aleš Goršak