Forum.Over.Net

Nepremičnine

Odgovarjajo: Aleš Goršak, nepremičninski svetovalec

Svetovanje pri prodaji in nakupu nepremičnin. Pomoč pri pravnih in ostalih področjih povezanih z nakupom ali prodajo nepremičnin. Svetovanje pri pripravi finančne konstrukcije za nakup.

Aleš Goršak , nepremičninski svetovalec

Aleš Goršak

Je nepremičninski strokovnjak z licenco MOP in se s prodajo nepremičnin profesionalno ukvarja že od leta 2003. Zaposlen je v podjetju Tanal nepremičnine (Tanal d.o.o.). Odgovarja na vprašanja povezana s prodajo in nakupom nepremičnin.

Skripta za nepremičninskega posrednika

Default avatar

Hiška

Aktualna skripta zadnja od Gea college za nepremičniskega posrednika, cena 50 eur.
Default avatar

uspeh garanitran

za fotokopijo...hahaha....
Default avatar

borg

kaj točno pa ta skripta vsebuje? so zakoni in standardi notri? in od kdaj je?

mimogre-zakaj je nekdo nekaj brisal?
Default avatar

vse vem

borg je napisal/a:
mimogre-zakaj je nekdo nekaj brisal?
firbec....in ni bil nekdo, temveč točno piše kdo in kdaj...objava je bila v nasprotju s pravili
Default avatar

Hiška

gea college kupljena letos, od januarja, vsebuje vse kar je porebno za izpit za nepremičninskega posrednika. zakoni so podrobno v uradnem listu.
Default avatar

izvedenec

skripto od gea+izpite prodam za 25e, lp
Default avatar

jacques

kupim skripto in izpite za nepremičninskega posrednika
lp
Default avatar

verbena

ugodno prodam skripta in zakone za neprem.posrednika . izpit sem uspešno opravila v juniju 2009.
piši na [email protected]

lp
saša
Default avatar

jacques

kakšna je cena?
lp
Default avatar

kdajj??

A kdo ve, kdaj bodo razpisani roki za nepr. posrednike? To pa zdej ze mal predolgo traja....
Default avatar

Pozdrav

Če KOGA ZANIMA sveža literatura za izpit v l. 2012
naj se mi javi
lp
Default avatar

Lejciiii

jaz bi tudi literaturo prosimmmmm :) [email protected] za leto 2012, in kakšna izpitna vprašanja, sem delala 2 leti v nepremičninski druzbi, zdej bi šla pa izpit delat... hvalaaa
Default avatar

mariii

Kupim skripto (+ izpiti) za nepremičninskega posrednika.