Forum.Over.Net

Nepremičnine

Odgovarjajo: Aleš Goršak, nepremičninski svetovalec

Svetovanje pri prodaji in nakupu nepremičnin. Pomoč pri pravnih in ostalih področjih povezanih z nakupom ali prodajo nepremičnin. Svetovanje pri pripravi finančne konstrukcije za nakup.

Aleš Goršak , nepremičninski svetovalec

Aleš Goršak

Je nepremičninski strokovnjak z licenco MOP in se s prodajo nepremičnin profesionalno ukvarja že od leta 2003. Zaposlen je v podjetju Tanal nepremičnine (Tanal d.o.o.). Odgovarja na vprašanja povezana s prodajo in nakupom nepremičnin.

neprofitno stanovanje

Default avatar

vi2

zamenjava stanovanja
v kranju menjamo 4sobno neprofitno stanovanje za manjse 1 ali 2 sobno
tel.031715505
Default avatar

Elizabeta Vadnal

Sem zainteresirana za zamenjavo stanovanja. Jaz bi pa manjšega. Stanujem na Novih Poljanah. V kolikor vas še zanima, mi javite. Pozdrav
Default avatar

Mr posojilo

-
Pozdravljeni, vsem VAM,

Iščete poslovno posojilo, osebna posojila,
Hipotekarne posojila, avto
posojila, študentskih posojil, konsolidacijskih posojil
dolgovi, nezavarovana posojila, tveganje
Vojsk, Itd Ali potrebujete posojilo, Ki ga izda banka ali finančna
Nosilec ZA ENO Alijev Več reasons.You tako na pravem mestu ZA
posojila rešitve!
Sem Zasebni posojilodajalec sem odobrijo posojil ZA podjetja v
posamezniki v
nizko obrestno v cenovno
Tier 3%. Vas zanima? Pišite nam ZA spremljanje

obdelavo posojilo v
Prenos v 48 Kočevar

email kontakt: [email protected]

VLOGA PODROBNOSTI

Ime:
Datum Moški Men Ženske Women:
spol:
Status:
naslov:
Kraj: Tempe
Zvezna Drzava / provinca:
Poštna številka:
Drzava:
telefon:
E-mail:
Drzava Namen posojila:
Znesek kredita:
Loan Trajanje:
Mesečni Neto dohodek.

Vrnite se k Meni, kakor HITRO JE mogoče, s podrobnostmi zgoraj
Za več informacij.
Upam, da slišim od tebe.
S spoštovanjem

Gospa St .J
Default avatar

neprofitno

Lep pozdrav zamenjam neprofitno dvosobno stanovanje glavni trg 17 .celje za vecje ali pa za drugo samo ven iz glavnega trga.Ce kdo si zeli zamenjavo prosim na [email protected]
Default avatar

tigitigi

Zivijo mia jaz imam neprofitno stanovanje in zamenjam za vecje .imam majhne otroke in ranim vecje stanovanje je v centru celja.
Default avatar

naja1707

V Mariboru bi menjala neprofitno stanovanje JMSS je dvosobno v 1. nadstropju za vecje. Najemnina brez subvencije znaša 168 eur. Kontaktirate me lahko na mail.
[email protected]
Default avatar

Vesna123

menjam neprofitno stanovanje v zeleni jami z dvema garazama za neprofitno hiško,ce se kdo najde naj se javi saj bi stvar lazje in hitreje stekla,hvala
Default avatar

negrca

zamenjam enosobno stanovanje pri borovi vasi za večje zaradi povečanja družinskih članov. tel.031 016 896
Default avatar

svetlana 123

Spostovani! Imam neprofitno stanovanje in si ga zelim zamenjati za neprofitno hiso. Sem iz Celja. Stanivanje je 95 kvadratov. Prosim, ce me lahko poklicete za zamenjavo na telefonsko stevilko 064288023.Lp Svetlana