Forum: Financiranje

Stanovanjski, avtomobilski in potrošniški krediti. Informiranje kreditojemalcev. Prednosti in pasti bančnih produktov. Ugotavljanje kreditne sposobnosti in način zavarovanja kredita.

POSOJILO PRIVAT POSOJILODAJALCI

Odgovori Nova tema
Default avatar marija 5 12 Sep 2014 16:49

nujno rabim za dokončanje projekta 1500 evrov vračilo v enem mesecu z lepo nagrado ,projekt je pri koncu samo za prevoz domov samo resni prosim na moj meil [email protected] .več o projektu po odgovoru na moj meil

Odgovori Citiraj sporočilo Povezava Prijavi objavo
Default avatar Kriza2 20 Okt 2014 16:30

Pozdravljeni, potreboval bi posojilo v višini 1000€

(Sem zaposlen in imam reden prihodek 1060€ na mesec.)
Posojilo bi vrnil v dveh mesečnih obrokih po 550€.

Razlog: rad bi se takoj rešil nadležnih položnic, ker nebi rad, da bi prišlo do izterjav + popravilo avta (saj drugače ne moram niti do firme) !

Prosim samo resni, po potrebi pošljem plačilne liste in kopije dokumentov itd... kot dokazila!

kontakt na: [email protected]

Za odgovor se že v naprej zahvaljujem !

Default avatar tjasa92 3 Nov 2014 17:42

se ponuja kdo posojilo denarja? hvala za vse informacije, lp

kontakt: [email protected]

Default avatar amico 3 Dec 2014 09:30

POZDRAV- je kje kdo da mi posodi 150 eu resnično nujno rabim... moj mail [email protected]

Default avatar posojilo 15 Mar 2015 19:16

nuno potrebujem 6000ev vrnem v94 obrokih

Default avatar posojilo 4 Apr 2015 13:47

nujno potrebujem 4000ev vrnemv48 obroikh,l

Default avatar posodila sem 15 Avg 2015 12:35

Jaz vem samo to, da nikomur več ne posodim denarja, saj še nekomu, ki mi je najbližje (fant) ne zaupam več, saj denarja še nisem dobila vrnjenega. Pa sem naredila res izjemo (zavestno)in tvegala, posodila nekaj tisočakov (brez obresti), sedaj pa se že izmika in zavlačuje. V mojem primeru bi sicer imela največ možnosti, da dobim kaj nazaj glede na vezo ki jo imava, a tudi to vem, da ni nujno da bom dobila.
Ne vem kako si domišljate, da vam bo posodil nek tujec? Moj fant tudi od najbližjih sorodnikov in prijateljev namreč ni dobil ničesar, če ne bi bilo mene (in sem mu potem ko sem mu sicer najprej odklonila pomoč kasneje vseeno posodila še več kot je sprva hotel, saj sem želela ohraniti vezo).

Default avatar bastib 25 Avg 2015 21:24

Potreboval bi posojilo v vrednosti 13000 evrov.
Sem redno zaposlen moji prihodki se nanašajo 1000 e mesečno.
Seveda bi se izposoja potrdila pri notarju. Možnost vračila mesečno po dogovoru.
Hvala
[email protected]

Default avatar Plavec 24 Okt 2015 12:54

pozdavljeni
Želim deliti moje veselje na tem forumu
Jaz sem več kot Natasha.Cela dveh let iščem resne posojila med posamezniki, ampak vsak čas padem na prevare, da bi me izgubili svoj denar. So uspeli najti posojilo denarja med posamezniki z moje raziskave, sem prišel čez a gospod, ki je bil sposoben, da mi odobrijo posojilo, ki je dopustil, da obnoviti svoj položaj. Je finančno in prav tako sem imel priložnost spoznati za dokončanje naročila.
Torej, želim reči vsem tistim, ki so v morali, kot sem jaz videti vaše sanje.
Lahko pustite svoj e-poštni naslov: [email protected]

Default avatar Zeljka05 24 Okt 2015 13:03

zdravo
Našel sem nasmeh je zaradi tega g. Plavec Jožef, da sem prejel posojilo v višini 18.000 € in dva od mojih kolegov tudi prejel posojila od ta gospod brez težav. Svetujem vam, da oseba bolj narobe, če želite dejansko dajanje posojila denarja za svoj projekt in katero koli drugo aplikacijo. Objavim to sporočilo, ker g. Plavec Jožef dobil mi dober s tem posojilom. Je s prijateljico sem srečal ta gospod, ki je dopustil, da pridobitev tega posojila.
Tako svetujem vam, da kontaktirate in vam bo izpolnjeval za vse storitve, zahtevate.
Tukaj je njegov e-poštni naslov: [email protected]

Default avatar PATRICK 17 Jun 2017 19:36

Posojilo ponudba za poslovna in osebna posojila

Ali imate podjetje ali podjetje, ki potrebuje za izboljšanje posojilo? Ali potrebujete posojilo za zagon podjetja? osebna posojila? Posojilo za izboljšanje vašega doma? Ali potrebujete posojilo konsolidaciji dolgov? Pripravljen izobraževanje? Posojila? Pišite nam za lažji dostop do posojil od 1.000 € do 20.000.000 € z obrestno mero v višini 2%. nas kontaktirate preko: [email protected]

Default avatar jean 7 Nov 2017 16:39

Prikaži citatjean je napisal/a:
ponuditi posojilo med resnim in hitrim posameznikom
HELLO Gospod / gospa, iščete financiranje
oživite svoje aktivnosti bodisi za izvedbo projekta ali
kupiti stanovanje, toda banka vas prosimo, da
pogoji, ki jih ne morete več skrbeti, sem jaz
Odobravam posojila od 5000 do 12 000 000 EUR za vse
ljudje, ki se lahko srečajo drugje, je obrestna mera
2% na leto potrebujete denar iz drugih razlogov;
ne oklevajte se obrnite na mene za več informacij.

[email protected]

Default avatar cleo123 7 Nov 2017 21:56

smo mlada družina ,kjer je zaposlen samo mož .zaradi moje bolezni -epilepsija na žalost ne morem nikjer dobiti službe čeprav se zaradi bolezni zdravim z tabletami ki jih bom morala jesti do konca življena .do sedaj hvala bogu napada ni bilo nobenega.
smo v najemu že celo moje življenje ,mož dobi minimalno plačo in ko poplača najemnino ne ostae nič za položnice.......imam otroka ki je šoloobvezen ,a na žalost glede naše stiske mu ne morem kupiti nobenih hlač ,majic da o čevljih sploh ne govorim.zato bi res prosila če bi se kje najdla kakšna dobra duša in mi pomagala iz stiske bi bila izredno hvaležna .......potrebuje pa samo 1000 eur

Na vrh