Forum: Financiranje

Stanovanjski, avtomobilski in potrošniški krediti. Informiranje kreditojemalcev. Prednosti in pasti bančnih produktov. Ugotavljanje kreditne sposobnosti in način zavarovanja kredita.

Kam naložiti denar za napr. nekaj let

Nova tema
Default avatar nadnu 27 Avg 2008 16:36

ti sprasujes kam bi dala denar ja pa ze 2 mesecu iscem in prosim dobre ljudi ki bi mi pomagali sem v veliki financni stiski in bi nujno potreboval vsaj 3000 eur da se izkopljem iz te krize se preden mi ponovno zablokirajo vse racune in se nazadnje vzamejo tale avto ki je na lizing se prodati ga ne morem ker itak nic ne dobim za njega pa se toca ga je malo stolkla saj ne prosim veliko samo brez vsega ne bi rad ostal vrnil bi na obroke vsaj na 12 mescev

ce res ne ves kam bi z denarjem se priporocam odgovor v primeru mi poslji na meil [email protected]

Odgovori Citiraj sporočilo Povezava Prijavi objavo
Default avatar metulka 27 Avg 2008 21:54

Nadnu, znebi se avta in lizinga. Če avto res nujno rabiš, kupi starega. Jaz imam nekaj K evrov, ki bi jih rada nekako plemenitila, zato sem šla prebrat to temo, ampak se tudi vozim v (popolnoma v redu) avtu, vrednem cirka toliko, kot bi ti rabil premostitvenega kredita. Prejšnji avto, s katerim sem naokoli vozila tudi družino, sem prodala za manj kot 500 evrov, pa je bil brezhiben in še vedno dela b. p.
Lizing je strošek že sam po sebi, predvidevam, da gre za novejši avto, ki je spet višji strošek od starejših. Ne rabiš posojila, ti rabiš pristanek na realnih tleh. Če pa imaš lizing za avto, vreden manj kot tri jurje, se ti pa iskreno opravičujem. No, pa tudi če je vreden samo dva, se ti ga splača prodati.

Default avatar nadnu 28 Avg 2008 15:03

ze tale avto je star za njega pa itak nic ne dobim ce ga prodam vrnem samo se lizing kaj pa naj brez avta dnevna voznja v sluzbo je cca.100 km
ce nimas dobre sluzbe tudi avta ne mores imeti dobrega tega pa sem vzel na lizing ker si ga drugace nisem moral kupit zaradi premajhne place ce pa sedaj ne bi zabredel tako nisko ozirom ne bi prisel v denarno krizo tudi tega ne bi prosil.do tega pa je prislo zaradi tega ker je zav.triglav zablokirala racune zaradi kredita izpred 10 let takrat ga nisem mogel odplacat sedaj pa so zablokirali racune ker pa mi drugega ni preostalo sem si denar mogel izposodit od izposojevalnic da so mi zopet odprli racune ker pa tega sedaj ne morem placat pa se avto mi hocejo vzet ker ne morem placat obrokov ker sem ze v zamudi zato pa nujno potrebujem denar posojilo vsaj 3ooo eur na 15 obokov vse vrnem pa se pri notaru se uveri da bo bolj ziher

hvala za odgovor

saj ne prosim veliko zanima me pac ce je sploh kdo na tem svetu ki bi mi lahko pomagal
ce kdo tako da kaksen cent iz srca najlepsa hvala drugace pa vrnem vsak cent z obrestmi vred

hvala se enkrat

Default avatar joannon200 21 Apr 2017 00:27

Zasebno posojilo hitro

Jaz vam lahko pomaga dobiti posojilo, če ste zainteresirani prosim odgovorite za več podrobnosti.
E-pošta: [email protected]
finance omrežja
hvala

Na vrh