Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Alternativa Zdravilstvo soda bikarbona

soda bikarbona

Spoštovani,

prosim če mi svetujete glede uživanja sode bikarbone.

Sin je zbolel za Hodgkinovim limfomom. trenutno se zdravi s kemoterapijo.Z njim sem bila tudi pri enem zdravilcu oz. bioenergetiku, ki mu je svetoval pitje čaja, ki ga pripravim iz sladkega pelina, javorjevega sirupa in sode bikarbone. Predlagal je pitje čaja, pol litra na dan s tremi žlicami jav. sirupa in 1 žlico sode bikarbone brez aluminija, v trajanju 21 dni.

Edino kar me skrbi, je dodatek sode bikarbone, saj ne vem ali ima soda kakšen vpliv na citostatike in antibiotike, ki jih v času, ko ni v bolnici, mora jemati tudi doma. Zdravniki mi na vprašanje niso odgovorili, niti niso nič komentirali.
Zato vas sprašujem: ali lahko soda v čaju kakorkoli izniči oz. ovira delovanje citostatika in antibiotika, ali ne?

Prosim vas za odgovor.

Hvala in lepo pozdravljeni!

Spostovani!

V ordinaciji predlagamo sodo bikarbono samo v primeru akutnih obremenitev zelodca.Drugih izkusenj zal nimamo.

Lep pozdrav!

Dominik Golenhofen zdravilec, dipl. hol. ener. med. (I.M.U.) in Ksenija Lakota zdravilka Golenhofen d.o.o. Obrije 10, Ljubljana Telefon: 059 059 090 www.golenhofen.si [email protected]

Spoštovani!

Prosim za odgovor , priporočila o načinu prehrane pri naslednjih težavah :
kronično zaprtje, ledvična disfunkcija, srčna aritmija in kožni izpuščaji na ličnicah.Vse omenjene težave, me že precej časa pestijo.
Hvala za odgovor in lepo pozdravljeni.

Zaskrbljena

nova
Uredništvo priporoča

Spoštovani!

Le temeljito celostno testiranje bi pokazalo, v kakšnem stanju so vaši organi in kako hitro lahko napravite preobrat v prehrani. Glede na težave,predvidevam, da je znižana predvsem funkcija črevesja.Če imate poleg zaprtja problem tudi z napenjanjem in vetrovi,bi se morali vsaj za par tednov izogibati surovi hrani.Glede na to, da imam premalo informacij, vam lahko predlagam splošne smernice v prehranjevanju (o tem smo že veliko pisali): opustiti vsa živila, ki vsebujejo sladkor, omejiti ogljikove hidrate, uživati veliko zelenjave in nekaj sadja, uživati le hladno stiskane maščobe,omejiti izdelke iz živalskih beljakovin..

Lep pozdrav!

Dominik Golenhofen zdravilec, dipl. hol. ener. med. (I.M.U.) in Ksenija Lakota zdravilka Golenhofen d.o.o. Obrije 10, Ljubljana Telefon: 059 059 090 www.golenhofen.si [email protected]

New Report

Close