Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Alternativa Zdravilstvo Helicobacter pylori

Helicobacter pylori

Spoštovani,

v imenu moje mame, se vljudno obračam na vas in naprošam za kakšen nasvet, usmeritev…

Torej, moji mami so pred časom ugotovili bakterijo Helicobacter pylori in je pravkar končala terapijo z antibiotiki-zelo NEUSPEŠNO. Sedaj je prevideno še 1 mesečno uživanje pantaprozola TEVA, ki pa ji je xyz farmacevtka odsvetovala.

Moji mami je vse slabše in slabše, vidno je izčrpana, šibka in se komaj drži na nogah. (Osebni zdravnik se ne odziva kaj pretirano “zaskrbljeno” oz. jemlje zadevo z levo roko, kar mamo na njeno stanje izredno skrbi in žalosti!!!)

Mama ima sledeče simptome:
Trese se in daje jo mrzlica. Je povsem brez energije.
Pospešeno izgublja kilograme in nima apetita.
Ima neprekinjeno slabost, čuti omotico.
Ima občutek nestabilnosti, slabo počutje v želodcu in trebuhu, ter čuti tresenje v obeh predelih- trebuh in želodec.

Zanima me ali vse te simptome povzroča ta bakterija ali je morebiti posredi še kaj drugega?!!

Pred par dnevi je mama pričela z jemanjem olje divjega origana, kapsul brokoli, drži se stroge dieten (vse brez glutena in kar kisa telo), ter uživa najboljše probiotike Bactoflor….čaka še na Mastic Gum, ki bi naj (vsaj po pričevanju ljudi okuženih z HP, uspešno zadevo saniral)…

Skratka, za mamo, me zelo skrbi, ker je vska dan slabše in slabše….tako fizično kot psihično! Stanje je res že nevzdržno!

Hvala in prijazen pozdrav,
Biba

Objava čaka odobritev

New Report

Close