Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Alternativa Zdravilstvo Re: Bazično razstrupljanje telesa

Re: Bazično razstrupljanje telesa

Pozdravljeni,
mene zanima notranja uporaba Grenfit kapljic-Mariborske lekarne…toliko je nasprotojočih mnenj glede notranje uporabe, da človek res ne ve kako in kaj. Zanima, me če človek, ki ne uživa lahko dnevno spije par razdrečenih kapljic Grenfit z vodo in koliko?

Spoštovani!

Ker nimamo izkušenj s tem izdelkom, sem pobrskala po internetu in našla odgovor farmacevta:

Kapljice Grenifit imajo status kozmetičnega pripravka. Za kozmetične pripravke pa zakonodaja določa, da se smejo uporabljati zgolj zunanje na koži oziroma sluznicah. V pretekosti, ko so Grenifit kapljice še imele status galenskega izdelka smo jih seveda svetovali tudi za notranjo uporabo, in sicer nekje 3-5 kapljic na kozarec vode 2-3 krat dnevno. Grenifit se uživa dokler ne minejo težave – ni neke časovne omejitve (lahko tudi 3 mesece ali več).

Glede na to, da so sedaj na tržišču tudi Grenifit C tablete, vam seveda za per oralno uporabo bolj svetujem uporabo le-teh. 3-5 krat dnevno se v ustih raztopi po eno tableto.

Lep pozdrav!

Dominik Golenhofen zdravilec, dipl. hol. ener. med. (I.M.U.) in Ksenija Lakota zdravilka Golenhofen d.o.o. Obrije 10, Ljubljana Telefon: 059 059 090 www.golenhofen.si [email protected]

New Report

Close