Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Alternativa Zdravilstvo Pravilni vrstni red…

Pravilni vrstni red…

Lepo pozdravljeni,

že nekaj časa prebiram vašo internetno stran – avita, se seznanjam z novostmi v vaši spletni trgovini in seveda tudi tukaj na forumu in prebiram blog gospe Helene.

Določene stvari sem si razjasnil, prebral, razmislil in glede na to, da sem zelo stran daleč doma in v vaš center ne morem priti in glede na to, da zelo rad kupujem od časa do časa vaše zadeve iz avite bi vas prosil za naslednjo razlago in pomoč.

V čem je v bistvu sploh razlika med razkisanjem telesa in razstrupljanjem telesa? Ali gre v bistvu pri obeh zadevah za enak način prehranjevanja? 70% – 30% oz. 80% – 20%.

Jaz sem se odločil, da bom v teh dneh preizkusil ali sem v bistvu kaj zakisan ali ne z vašim indikatorjem ph in vam bom naknadno sporočil rezultate. Na hrano na splošno pazim in mislim, da se dokaj pravilno prehranjujem. Imam pa kar nekaj zdravstvenih težav ( spomladanska alergija in bolečine v hrbtenici ).

Od mojih bolečin v hrbtenici pa je odvisno tudi moje trenutno razpoloženje na žalost…sem malo čez 30, športnik kolikor mi dopuščajo težave s hrbtenico…

Sicer pa me zanima kakšen je sploh pravilen postopek razkisanja in razstrupljanja oziroma časovni potek…

Ali se je potrebno prvo razkisati, če si seveda “kisel” in šele nato razstrupljati, ali v bistvu, ko se začneš razkisati se že takrat razstrupljaš, oziroma, če nisi zakisan začneš direktno z razstrupljanjem…?

Potem me zanima kdaj je priporočljivo začeti jemati probiotike, ali jih lahko kar takoj po končanem merjenju ph z indikatorjem ne glede na moj rezultat in koliko časa se probiotiki časovno lahko jedo?

Bazični minerali v vodi so verjetno samo priporočljivi v primeru zakisanosti in ne če se samo razstrupljam?

Kako pa je z jemanjem kakih dodatkov kot so vitamin c od plivita recimo saj v zimskem času naj bi bil vnos vitamina C večji in z dodatkom omega 3 kot prehranskega dopolnila…

Glede same prehrane mi je pa kar jasno, kaj se sme, kaj se ne sme, kdaj in koliko…meso in mlečni izdelki pač v manjših količinah, ribe tudi, veliko zelenjave, sadje v manjših količinah, polnozrnati riž in testenine v manjših količinah…v glavnem ogromno zelene zelenjave in zdravih živil…

Vas pa bi samo še prosil, če mi lahko poveste kakega dobrega zobarja, ko bom šel k njemu, ko bom v Ljubljani, da mi pravilno odstrani še ostali dve amalgamski zalivki…

In še zadnje vprašanje ali moram z razkisanjem, če bo potrebno in razstrupljanjem telesa počakati toliko časa dokler ne bom šel odstraniti amalgamskih zalivk? Sprašujem zato, ker lahko, da bom to naredil šele čez 2-3 mesece, jaz pa bi se rad začel razstruplati čim prej..

Kako pa je potem z jemanjem alg? Verjetno se jemljejo samo takrat, ko mi bodo dali ven amalgamske zalivke oziroma koliko časa jih je potrebno jemati?

Upam, da mi na vse natančno odgovorite jaz pa bom še vedno z veseljem kupoval preko vaše spletne trgovine…

Lep snežni pozdrav

New Report

Close