Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Alternativa Zdravilstvo alergijski rinitis

alergijski rinitis

Pozdravljeni,
problemi so se začeli kazati kot tiščanje v nosu (občasno) oz. zapora nosu, predvsem na levi strani, ker je pač ta stran nekoliko ožja. Ko so težave prisotne je nos zamašen, občutljiv, mrzel. Imam obdobja, ko težav ne čutim. Vzrok temu zapiranju naj bi bil, po raznih preiskavah, alergijski rinitis. Torej mi je bila ugotovljena alergija na pršico (klasična medicina) , pa tudi mleko in plesen, prisotna je kandida. (vse skupaj potrjeno z bioresonanco) Trenutno se zdravim z bioresonanco. Imela sem 3 terapije in ne čutim nobene razlike. Sem tudi na protiglivični dieti. Ugotavljam, da me mrazi, kar sicer ni značilno zame.Je to mogoče posledica zdravljenja? Skratka, zanima me kdaj se začnejo kazati pozitivni učinki terapije. Kakšni so stranski učinki terapije?
Težave imam že skoraj 4 leta, stara sem 40+. Za kakršenkoli nasvet bom zelo hvaležna.

Spoštovani!

Nujno se morate pogovoriti s terapevtom, ki vam je najbrž na prvem poregledu pripravil načrt zdravljenja.Simptomi se po začetku terapij lahko tudi začasno poslabšajo,ni pa pravilo.Pogovor vam bo v pomoč, saj boste bolj motivirani, ko boste vedeli, zakaj imate določene simptome.

Vse dobro vam želim!

Dominik Golenhofen zdravilec, dipl. hol. ener. med. (I.M.U.) in Ksenija Lakota zdravilka Golenhofen d.o.o. Obrije 10, Ljubljana Telefon: 059 059 090 www.golenhofen.si [email protected]

Najlepša hvala za odgovor.
Pozabila sem omeniti, da imam na levi strani zgoraj mrtev zob, šestico, zdravljen pred približno 20 leti.
Lani mi jo je zobozdravnik slikal in zamenjal amalgamsko zalivko z belo. Po sliki sodeč naj bi bil zob v redu, zato zdravljenje ni bilo obnovljeno. Zanima me ali je možno, da ta zob vpliva na dogajanje v nosu.
Včasih imam čuden občutek pod zobom.

lp

nova
Uredništvo priporoča

Spoštovani!

Z gotovostjo lahko trdim, da na vaše težave vsaj deloma lahko vpliva tudi mrtev zob.V veliko primerih slika ne pokaže nič posebnega, ko pa zobozdravnik tak zob izpuli, pogosto opazi spremembe.Če zob občasno čutite, je zelo smiselno,da glede tega nekaj storite.

Vse dobro vam želim!

Dominik Golenhofen zdravilec, dipl. hol. ener. med. (I.M.U.) in Ksenija Lakota zdravilka Golenhofen d.o.o. Obrije 10, Ljubljana Telefon: 059 059 090 www.golenhofen.si [email protected]

New Report

Close