Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Alternativa Zdravilstvo odtisi zob ter pekoče bolečine na začetku jezika

odtisi zob ter pekoče bolečine na začetku jezika

Spoštovani, upam, da tudi zame obstaja rešitev, saj je bil odgovor pri splošnemu zdravniku, da je moj jezik v redu, sama pa menim, da temu ni tako. Ob straneh jezika se namreč pojavljajo odtisi zob(jezik je valovit)in na začetku jezika in delno od straneh me spremlja pekoča bolečina. Večkrat imam težave z želodcem, na zadnje sem prejela zdravila za zmanjševanje želodčne kisline, katere sem zaradi težav pri požiranju nehala jemati. Sem pa se odločila za 2 tedensko dieto prehranjevanja s hrano, ki ne vzpodbuja delovanja želodčne kisline. Včeraj(1. dan) je kazalo, da bo konec mojih težav, danes pa so se zopet pojavile. Sprašujem se, ali je stanje jezika povezano z želodcem ali morda ne?! Hvala za vaš odgovor in lepo pozdravljeni.

Spoštovani!

Tradicionalna kitajska medicina smatra jezik za zelo pomemben del organizma in sicer v smislu diagnosticiranja. Del jezika,ki ga navajate je povezan z Elementom Les, kamor spadajo jetra in žolčnik.
Če ste opazili pozitivne spremembe, ko ste uživali, predvidevam, bolj bazično hrano, je smiselno, da poizkusite telo razkisati(o tem smo že veliko pisali).Ob akutni pekoči bolečini, vam predlagam, da zaužijete žličko sode bikarbone, raztopljene v dcl vode.

Vse dobro vam želim!

Dominik Golenhofen zdravilec, dipl. hol. ener. med. (I.M.U.) in Ksenija Lakota zdravilka Golenhofen d.o.o. Obrije 10, Ljubljana Telefon: 059 059 090 www.golenhofen.si [email protected]

New Report

Close