Najdi forum

salmonela

Pozdravljeni!
Na potovanju v tujini sem se okužola s salmonelo. Imela sem veliko težav, a je k sreči že bolje, ne pa dobro. Pri zdravniku so mi priporočali pitje elektrolitov in probiotike, pa dieto z malo maščobami in brez sladkarij. Kaj še lahko storim, saj še vedno nisem dobro, primanjkuje mi moči in sem nenehno utrujena.
Za vaš odgovor se vam zahvaljujem.

Zelo bi vam pomagala bioresonančan terapija in s kisikom obogateno olje Rizol s klinčki (poiščite na spletu). Okužbo s salmonelo je potrebno vzeti resno in čim več narediti takoj po okužbi.

LP

Dominik Golenhofen zdravilec, dipl. hol. ener. med. (I.M.U.) in Ksenija Lakota zdravilka Golenhofen d.o.o. Obrije 10, Ljubljana Telefon: 059 059 090 www.golenhofen.si [email protected]

Vstavili so mi stent v žilo. Vse je v redu. Pred posegom sem jemal tudi tablete proti holesterolu. Ali jih moram
jemati še naprej čeprav je laboratorijski izvid negativen?

Hvala za odgovor !

Spoštovani!

Mislim, da bi to vprašanje morali postaviti svojemu zdravniku. Moje mišljenje je, da bi se morali posvetiti vzroku, ki vas je pripeljal do takega posega, saj je operacija le začasna rešitev – težave se lahko ponovijo.

Vse dobro vam želim!

Dominik Golenhofen zdravilec, dipl. hol. ener. med. (I.M.U.) in Ksenija Lakota zdravilka Golenhofen d.o.o. Obrije 10, Ljubljana Telefon: 059 059 090 www.golenhofen.si [email protected]

New Report

Close