Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Alternativa Zdravilstvo Ginekološke težave

Ginekološke težave

Pozdravljeni,

zanima me vaše mnenje o naslednjem: okrog tri leta imam s pap testi ugotovljene manjše spremembe na materničnem vratu (ponavaljajoč pap test C4 in citološka diagnoza CIN I) in prisotnost virusa hpv. Vmes sem rodila in bila opazovana. Ker so spremenjene celice in virus hpv še vedno prisotni in vstrajajo, me je ginekolog napotil na poseg, kjer mi bodo z električno zanko odstranili to tkivo. Stanje se torej v tako dolgem času ni poslabšalo, izboljšalo pa tudi ne, zato poseg.

Zanima me ali je to stanje lahko posledica slabšega imunskega sistema, da zato telo v tako dolgem času ni premagalo virusa, ki je po stališču uradne medicine glavni (edini) krivec za te spremembe? Ali naj poseg preložim in poskusim z alternativnim zdravljenjem, okrepitvijo organizima? Koliko časa v povprečju tak proces traja in kdaj bi se lahko pojavili prvi rezultati? Razstrupljanje organizma ne pride v poštev, ker otroka še dojim.

Sicer sem zdrava, prehladov, grip in podobnih obolenj že več let nisem imela, tudi antibiotikov nisem jemala več let, ukvarjam se s športom in zdravo jem (veliko zelenjave, sadja, polnozrnatih izdelkov, tudi meso in ribe ter mlečni izdelki razen mleka, no ok, občasno tudi sladkarije). Imam nekaj amalgamskih plomb in en mrtvi zob (tudi zapolnjen z amalgamom).

Kaj menite in predlagate? Potrebujete še kakšne podatke?

Hvala vnaprej,
jesen2010

Pap test sploh ni tako kritičen, zato ne razumem, da so zdravniki predlagali operacijo. Z alternativno medicino se da učnkoviti boriti proti virusu. Morate pa razumeti, da problem ni virus, ampak šibke celice. Kot ste pravilno ugotovili, bi bilo potrebno okrepiti imunski sistem in seveda ugotoviti, kaj ga slabi.

Ali je to bolno črevesje, zakisanost telesa, glivice, zobje … Lahko je več vzrokov.

Med dojenjem lahko naredite kuro s klistiranjem, potem si lahko stiskate zelenjavne (!) sokove, saj je vaše telo sigurno izčrpano in vam drastično primanjkuje vitalnih snovi. Lahko jemljete probiotike ali razkisate.

Vaše celice so lokalno degenerirane, zato ni potrebno nobene panike, ampak lahko uporabite tudi alternativno pot. V letu ali 1,5 ste lahko zdravi – takšne so moje izkušnje iz ordinacije.

LP

Dominik Golenhofen zdravilec, dipl. hol. ener. med. (I.M.U.) in Ksenija Lakota zdravilka Golenhofen d.o.o. Obrije 10, Ljubljana Telefon: 059 059 090 www.golenhofen.si [email protected]

Pozdravljeni,

tudi jaz imam težave z virusom HPV, ki mi je povzročil genitalne bradavice. Ker se le te prenašajo, so se pojavile v manjši obliki tudi pri partnerju. Trenutno sva oba šla na odstranjevanje z tekočim dušikom, ki pa bo potrebno še ponoviti. Prosim za pomoč, kako si lahko pomagam v takšni situaciji. Strah imam, da se bodo še bolj razširile. Obstaja kakšen način kako premagati virus HPV in se dokončno znebiti genitalnih bradavic. Zakaj je do tega prišlo ter kako sva s partnerjem to dobila?

Hvala za odgovore in lep pozdrav,
Sončica

New Report

Close