Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Alternativa Zdravilstvo Riganje….

Riganje….

Pozdravljeni!
Zanima me kaj lahko pomeni da se mi že več kot dva tedna riga…in to ne samo po jedi…vedno…proti večeru je še najhujše…ampak problema s kislino nimam…so pa mi pri ginekologinji povedali da imam jetrne teste povišane, niso pa mi nai natančno obrazložili…edino kar vem je to, da sem imela te teste že lansko leto junija, komaj pred mesecem pa so me na to opozorili in rekli da naj naham jemati kontracepcijo…

Lepo bi prosila če mi lahko kdo pomaga…

LP, Metka

Kakšno čiščenje jeter in malo razkisanja vam ne bi škodilo. Spahuje se vam prav zaradi slabo delujočih jeter (zelo poenostavljeno povedano).

LP

Dominik Golenhofen zdravilec, dipl. hol. ener. med. (I.M.U.) in Ksenija Lakota zdravilka Golenhofen d.o.o. Obrije 10, Ljubljana Telefon: 059 059 090 www.golenhofen.si [email protected]

Mi lahko poveste kako naj to naredim…alkohoa in gazirane pijače več ne pijem, mastnega mesa tudi več ne jem…kaj lahko še naredim poleg tega… vseh nasvetov bom zelo vesela…

Hvala, Metka

nova
Uredništvo priporoča

Navodila za čiščenje jeter smo že objavili v tem forumu, pa tudi o samem čiščenju je bilo ogromno vprašanj, zato uporabite iskalnik in si preberite odgovore. Če boste imeli še kakšno konkretno vprašanje, se oglasite.

LP

Dominik Golenhofen zdravilec, dipl. hol. ener. med. (I.M.U.) in Ksenija Lakota zdravilka Golenhofen d.o.o. Obrije 10, Ljubljana Telefon: 059 059 090 www.golenhofen.si [email protected]

ammm…meni se kar naprej spahuje….na vsake toliko casa pa mi v usta pride kislina kar je zelo neprijetno….zakaj???

hvala!

lep pozdrav

Sem že odgovoril zgoraj.

Dominik Golenhofen zdravilec, dipl. hol. ener. med. (I.M.U.) in Ksenija Lakota zdravilka Golenhofen d.o.o. Obrije 10, Ljubljana Telefon: 059 059 090 www.golenhofen.si [email protected]

spoštovani,

tudi jaz imam problem z zgoraj opisanim spahovanjem.

Zaradi drugih zdravstvenih težav pa se trenutno zdravim s kemoterapijo, kar bo verjetno trajalo še par mesecev.

Zanima me, ali lahko izvedem postopek čiščenja jeter med kemoterapijo (recimo v tistih dneh, ko se telesno počutim čisto dobro)?

Lep pozdrav

Ne, odsvetujem čiščenje jeter, saj se med kemoterapijo v jetra odloži ogromno strupov, ki bi se pri čiščenju jeter sprostili in dobili bi velike težave.

LP

Dominik Golenhofen zdravilec, dipl. hol. ener. med. (I.M.U.) in Ksenija Lakota zdravilka Golenhofen d.o.o. Obrije 10, Ljubljana Telefon: 059 059 090 www.golenhofen.si [email protected]

@Dominik Golenhofen

Res je težko zraven odgovora dodati tudi link do dotične strani ki govori o čiščenju jeter. Obstajamo tudi taki, ki smo rahlo anti-tehnični in se le stežka znajdemo na računalniku, internetu, forumih… Moje iskanje po forumu ni obrodilo sadov, poleg tega pa bi ne samo meni, ampak tudi drugim prihranili veliko časa z direktno povezavo do tiste teme.

Gospa Sonja, z veseljem vam pomagam, če niste vešči računalnika. Vi ste vsaj poskusili, nekateri pa niti tega ne naredijo. Morate razumeti, da vsi moderatorji na MON delamo brezplačno in prostovoljno, izven delovnega časa. Zato poskušamo racionalizirati odgovore, kolikor se da.

Povezava na navodila za čiščenje jeter je tukaj:
http://med.over.net/forum5/read.php?177,3444031,3444262#msg-3444262

Ker je tem o čiščenju jeter res veliko, poskusite še enkrat z iskalnikom:

Na forumu Zdravilstvo, tik pod opisom foruma je modro polje z različnimi besedami. Poiščite Iskanje.

Potem pa imate različna polja – tista, ki morate izbrati, sem označil s poševno pisavo:

Išči po sporočilih:
Vse besede Katerakoli beseda Natančna fraza
(npr. vpišite čiščenje jeter)

Forumi:
Išči v vseh forumih Išči v tem forumu

Možnosti:
Prikaži rezultate po temah Prikaži rezultate po sporočilih Zadnjih 30 dni Zadnjih 90 dni Zadnje leto Vsi datumi

Rezultat bodo vse teme o čiščenju jeter v tem forumu, ki smo jih do sedaj obravnavali.

LP

Dominik Golenhofen zdravilec, dipl. hol. ener. med. (I.M.U.) in Ksenija Lakota zdravilka Golenhofen d.o.o. Obrije 10, Ljubljana Telefon: 059 059 090 www.golenhofen.si [email protected]

živjo. mene pa zanima kako lahko prijateljico naučim rigat.nikakor nemore rignit..in pol se ji zrak zadržuje in jo boli..kako jo lahko naučim??:)
hvala pa lp viola

Tole vaše vprašanje bom pustil objavljeno, vendar bi vam priporočal, da vašo prijateljico naučite nečesa, kar ji bo bolj koristilo kot riganje.

LP

Dominik Golenhofen zdravilec, dipl. hol. ener. med. (I.M.U.) in Ksenija Lakota zdravilka Golenhofen d.o.o. Obrije 10, Ljubljana Telefon: 059 059 090 www.golenhofen.si [email protected]

zanima me, zakaj se mi po hrani grdo riga?

Spoštovani!

Slabe prehranske navade (premalo žvečenja, premastna hrana, prekratek presledek med obroki,stres..),
občuti predvsem želodec.Ob vsem naštetem organizem izloča preveč želodčne kisline, posledice pa so zgaga, bolečine v trebuhu, občutek polnosti in/ali pritiska, upočasnjeno praznjenje želodca, napihnjenost, riganje in vetrovi.

Poizkusite:

– jesti, ko se umirite
– hrano dobro prežvečite
– ne uživajte premastne hrane
– med obroki naj bo približno 5 ur
– pijte dovolj tekočine, predvsem vode

Lep pozdrav!

Dominik Golenhofen zdravilec, dipl. hol. ener. med. (I.M.U.) in Ksenija Lakota zdravilka Golenhofen d.o.o. Obrije 10, Ljubljana Telefon: 059 059 090 www.golenhofen.si [email protected]

New Report

Close