Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Alternativa Zdravilstvo težave s prsnimi bradavicami

težave s prsnimi bradavicami

Pozdravljeni.

Sem mama 6-mesečnega dojenčka,ki ga polno dojim. Že od njegovega rojstva naprej imam probleme z bradavicami na prsih. Sprva so bile sicer občutljive zaradi začetka dojenja,potem se je vse dopro vpeljalo. Nato pa so se začele pojavljati težave v obliki rdeče-rožnatih bradavic, ki so skelele. Po podoju se pojavljale obeljene pike v sredini, ki čez čas izginejo, ob drgnjenju se spet pojavijo. Zdravniki so rekli, da so to glivice. Uporabila sem vse od Daktarina do Canestena, domačega jabolčnega kisa, nazadnje so mi dali dermalno raztopino Elocom- po kateri je bilo še hujše. Tega se nikakor ne morem rešiti. Kakšne nasvete bi mi dali vi, da bi se že enkrat znebila tega?

Svetujem vam, da prsne bradavice večkrat dnevno namažete s koloidnim srebrom. Pred dojenjem lahko bradavice umijete, čeprav mislim, da to niti ni potrebno. Glivice, ki jih imate vi, dobi tudi vaš otrok.

Verjetno ste iz jedilnika že črtali vse sladkorje in pazite na kakovostno prehrano z veliko zelenjave. Lahko stiskate sveže zelenjavne sokove.

Poleg koloidnege srebra pa priporočam tudi Spenglersan Kolloid G, homeopatik za krepitev imunskega sistema. Dobite ga v avstrijskih lekarnah, prej pokličite, če ga res imajo.

Ko boste prenehali dojiti, pa veselo na delo: protiglivična dieta in razkisanje.

LP

Dominik Golenhofen zdravilec, dipl. hol. ener. med. (I.M.U.) in Ksenija Lakota zdravilka Golenhofen d.o.o. Obrije 10, Ljubljana Telefon: 059 059 090 www.golenhofen.si [email protected]

Pozdravljeni,

imam občutek, da malega glivice prav nič ne motijo… ali je dejansko že toliko odporen… Včasih edino imam občutek, da malce bolj nemirno pije.

nova
Uredništvo priporoča

Spoštovani Golenhofen,

Nabavila sem spodnji proizvod za preprecevanje glivic:
http://www.spenglersan.de/produkte_kolloide_g.php
Razumela sem vas, da se zdravilo jemlje oralno, vendar v navodilih pise, da se nanasa lokalno. Ali sem zastonj kupila to zdravilo? Nikjer v De ga nisem nasla v obliki, kjer bi bilo doziranje v kapljicah, le v sprayu..Moram pa pohvaliti vas nasvet, prvi del (koloidno srebro) je ze delovalo.

Lucija

Pozdravljeni!

Kolloid G se našprica in vtre v kožo( nanesite ga na notranji del roke). Način doziranja: 1x dnevno nanesemo 10 potiskov spreja in vtremo v kožo.

Vse dobro!

Dominik Golenhofen zdravilec, dipl. hol. ener. med. (I.M.U.) in Ksenija Lakota zdravilka Golenhofen d.o.o. Obrije 10, Ljubljana Telefon: 059 059 090 www.golenhofen.si [email protected]

New Report

Close