Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Alternativa Zdravilstvo problem s kožo

problem s kožo

Podzravljeni,

že več kot tri leta se mi po obrazu pojavljajo srbeči izpuščaji ( ki se nato močno luščijo), zlasti v času ovulacije in menstruacije. Dermatologinja mi je predpisala kremo Lotridem, ginekolog menjavo kontracepcijskih tablet, pila se “čistilne” čaje, bila pri bioenergetiku, poskusila tudi z terapijo valovanja s frekvenco zdravih celic, homeopatijo, jemanjem zdrave soli, itd.
Jem večinoma presno hrano, veliko pijem, proti zakisanosti tudi pijem koralni kalcij… Dejansko ne vem več, kaj naj naredim? Š čim naj se mažem, saj je koža mastna, pa se kljub temu lušči in veže?

Kakšno je vaše mnenje?

Hvala lepa za odgovor in prijaznost.

zarja

Ker ste poskusili že veliko različnih metod, je težko postaviti diagnozo na daljavo. Predvidevam, da ne jeste več sladkorja in da ste tudi že 100% črtali mleko in mlečne izdelke. Imam prav?

Na vsak način poglejte, kako je z modrostnimi zobmi, ker ti zobje vplivajo na hormonski sistem (preverjeno v moji ordinaciji). Naj jih slikajo in preverijo.

Vaše težave bi lahko povzročale tudi posebne pršice lasnega mešička. To se lahko pogleda pod mikroskopom. Več o tem si preberite na www. Demodex-solutions.com.

Za več idej, bi vas pa moral celostno pregledati, kjer bi se pokazale tudi skrite obremenitve telesa (na primer v ledvicahm jetrih, črevesju).

LP

Dominik Golenhofen zdravilec, dipl. hol. ener. med. (I.M.U.) in Ksenija Lakota zdravilka Golenhofen d.o.o. Obrije 10, Ljubljana Telefon: 059 059 090 www.golenhofen.si [email protected]

Še enkrat pozdravljeni,

zahvaljujem se vam za ideje. Nikoli nisem bila ljubiteljica mleka in mlečnih izdelkov, prav tako sladkarij. Poskušam se izogibat belemu sladkorju. Zanima pa me kako je s testeninami in rižem? So neprimerna oblika ogljikovih hidratov?

Drugače pa so vse terapije, ki sem jih poskusila, da bi se rešila tega problema s kožo, delovale po 1 mesec ( edino homeopatija 2 meseca) in kljub nadaljnji uporabi je učinek izginil. Krem na bazi kortikosteroidov ne uporabljam več od oktobra, čeprav je včasih srbečica prav neznosna.

Pogledala sem si tudi omenjene strani demodex solution in moram reči, da sem se v opisanih simptomih kar našla. Ima morda kakšne terapevtske izkušnje z omenjeno kolekcijo krem? Z naročanjem in plačilom?

Iskrena hvala za vas čas in prijaznost.

zarja

nova
Uredništvo priporoča

Pozdrav,
moj fant ima iste tezave, samo dosti bolj neznosne.
Koza na obrazu je zelo rdeca in pekoca, pa tako ga veze,
da komaj je….KOLIKO CASA SE CAKA ZA PREGLED PRI VAS?
KDAJ SE LAHKO NAROCI?

Hvala

Oglkikovi hidrati se v telesu razgradijo v sladkorje, zato morate biti previdni pri uživanju riža in testenin. Obstajajo tudi druge žitarice, ne samo pšenica. Uživajte polnozrnate izdelke.

Kar se demodexa tiče, pokličite v ordinacijo, vam bomo poskušali pomagati.

LP

Dominik Golenhofen zdravilec, dipl. hol. ener. med. (I.M.U.) in Ksenija Lakota zdravilka Golenhofen d.o.o. Obrije 10, Ljubljana Telefon: 059 059 090 www.golenhofen.si [email protected]

Vse vam bo povedala naša asistentka, če pokličete v ordinacijo.

LP

Dominik Golenhofen zdravilec, dipl. hol. ener. med. (I.M.U.) in Ksenija Lakota zdravilka Golenhofen d.o.o. Obrije 10, Ljubljana Telefon: 059 059 090 www.golenhofen.si [email protected]

Če prav razumem, je lahko seboroični dermatitis, za katerega dermatologi pravijo, da se ne da dokončno pozdraviti, ampak samo blažiti, lahko posledica delovanja teh pršic?!
Kako pa naj potem grem k takemu na pregled z mikroskopom? Ali lahko pridem k vam?

Na žalost nimam v Ljubljani nobenega mikroskopa (ostal je v Stuttgartu). Če pridete k meni z mikroskopom z 100 kratno povečavo, vas lahko pregledam. Če uradna medicina ne pozna zdravila, to še ne pomeni, da bolezni ni mogoče pozdraviti.

LP

Dominik Golenhofen zdravilec, dipl. hol. ener. med. (I.M.U.) in Ksenija Lakota zdravilka Golenhofen d.o.o. Obrije 10, Ljubljana Telefon: 059 059 090 www.golenhofen.si [email protected]

Spoštovani,

poskusila sem omenjeno kolekcijo proti demodeksu za svoj problem s kožo in rezultat je zaenkrat neverjeten!!! Občutno izboljšanje teksture kože že po prvem nanosu, po enem tednu imam takšno kožo, kot že dolgo ne, nič me ne srbi, koža je gladka, brez rdečih flekov, tudi mastna ni več. Razlika je tako neverjetna, da so tudi drugi to opazili.
Upam, da bo trajalo.

Ne vem, kako naj se vam zahvalim za nasvet!!!

Lp,

zarja.

Pozdravljeni,
Imam podobne težave kot Zarja, bral sem tudi to tujo Demodex stran, ugotavljam da imam morda podobne simptome…
Zanima me, kje se človek lahko pregleda za te pršice (pri vas?), in kako se to zdravi (s kremo?. Ki jo je treba naročiti iz tujine?).

Hvala

Veselim se z vami in vam želim lepo kožo še v naprej. S kremo pa ne smete prehitro odnehati, saj sem ravno zadnjič imel v ordinaciji mladeniča, ki se je že dva meseca mazal skremo in imel prav tako lepo kožo brez aken, razen na bradi. Vzel sem vzorec loja iz por na lepi koži in pod mikroskopom (ja, imam ga, sem si ga sposodil od očeta) našel zelo živahne pršice, ena se je celo “sončila” na hrbtu.

Za nasvet pa se mi lahko zahvalite tako, da boste za lepo kožo poskrbeli tudi “od znotraj”: z zdravo prehrano in pitjem čiste vode.

LP

Dominik Golenhofen zdravilec, dipl. hol. ener. med. (I.M.U.) in Ksenija Lakota zdravilka Golenhofen d.o.o. Obrije 10, Ljubljana Telefon: 059 059 090 www.golenhofen.si [email protected]

Na test pršic lahko pridete k meni v ordinacijo (pokličite na spodnjo številko), kremo pa morate naročiti preko spleta iz tujine. Kolikor vem, je do sedaj z naročili vse v redu delovalo.

LP

Dominik Golenhofen zdravilec, dipl. hol. ener. med. (I.M.U.) in Ksenija Lakota zdravilka Golenhofen d.o.o. Obrije 10, Ljubljana Telefon: 059 059 090 www.golenhofen.si [email protected]

Pozdravljeni,

Potrebujem nasvet za moža…..ima težave s kožo na obrazu, dermatolog je potrdil ROSACEO. Koža je rdeča, suha in občasno se pojavijo podkožni mozolji, ki jih mi mogoče stisniti.

Zdravil se je že z antibiotiki ( Clinofug), po končani terapiji je enako ali še slabše kot prej. Stanje se praktično samo še slabša in pri naslednji kontroli mu bodo dali samo še “hujša” zdravila, ki imajo ogromno stranskih učinkov.

Zato me zanima, ali lahko omili zadevo s kakšno posebno dieto oz kaj lahko predlagate s področja zdravilstva, da bi se to pozdravilo na čimbolj naraven način.

Za odgovor se vnaprej zahvaljujem in vam želim lep dan še naprej.

Pozdravljeni,

Oglašam se v imenu moža, ki ima ravno tako problem s kožo na obrazu, dermatolog mu je potrdil ROSACEO. Zdravil se je z antibiotiki ( CLINOFUG), ki trenutno pomagajo, vendar po končani terapiji se težave vrnejo oz. še poslabšajo. Trenutno se stanje dejansko samo še slabša, ob naslednji kontroli bo dobil le še močnejše antibiotike, ki imajo veliko stranskih učinkov.

Zato me zanima, kako z vaše strani gledate na ta problem in kakšne so možnosti zdravljenja na čimbolj naraven način.

Za odgovor se vam v naprej zahvaljujem in vam želim lep dan še naprej.

Poglejte, kaj sem napisal o pršicah in kremi (zgoraj, pa tudi s pomočjo iskalnika).

Pri rozaceji pa je potrebno vedno še sanirati črevesje (glivice, alergije, črevesna flora – vse troje).

LP

Dominik Golenhofen zdravilec, dipl. hol. ener. med. (I.M.U.) in Ksenija Lakota zdravilka Golenhofen d.o.o. Obrije 10, Ljubljana Telefon: 059 059 090 www.golenhofen.si [email protected]

Najlepša hvala za odgovor

Verjetno bo verjetno najbolje, da pride k vam na BRT, na testiranje….
Imel je namreč pozitiven dihalni test za želodčno bakterijo, po terapiji z antibiotiki je bil naslednji test negativen.

Morda so res kakšne alergije….. bolje pa bo če najprej testira pri vas in šele potem poskusi s kremami….

Hvala za nasvet in lep pozdrav

Zarja, pozdravljena,

Vesela sem, da obstaja nekaj, kar dejansko tudi pomaga.

Zanima me, katere preparate ste uporabili in kakšen je način naročanja in seveda koliko časa traja, da ste omenjeno kolekcijo dobili.

Hvala v naprej in lep pozdrav

Živjo,

ta kolekcija je bila za moj problem s kožo fenomenalna…Je pomagala tako meni, kot mojemu partnerju in očetu, tako da jo toplo priporočam. Svoje izkušnje sem posredovala tudi na sosednjem dermatološkem forumu,ker ima veliko ljudi podobne težave kot jaz, vendar sem žal naletela na odpor moderatorja…

Kakorkoli že… Dejansko sem že skoraj obupala, tako da se res moram zahvaliti g. Dominiku. Sama sicer nisem šla na test za pršico, ampak sem se takoj odločila za nakup. Na prej omenjeni spletni strani sem naročila milo in večerno kremo (rumena škatelca), plačala pa sem preko bančnega prenosa. Pošiljka je relativno hitro prispela v Slovenijo (cca. 5 dni), potem ko je bila oddana na pošto (včasih ta faza nekoliko traja).

Če želite še kakšne dodatne info glede uporabe, itd., me lahko kontaktirane po mailu.

LP

Zarja

Hvala za vse informacije glede krem in pohvale.

Kot sem pa že napisal, je potrebno kreme jemati dovolj dolgo in ne prenehati, ko je koža že lepa.

LP

Dominik Golenhofen zdravilec, dipl. hol. ener. med. (I.M.U.) in Ksenija Lakota zdravilka Golenhofen d.o.o. Obrije 10, Ljubljana Telefon: 059 059 090 www.golenhofen.si [email protected]

Zarja, kako si izvedla plačilo preko banke?? Kje na njihovio spletni strani je njihov račun??

Lp
l

New Report

Close