Najdi forum

VPRAŠANJE

Spoštovani!

Najprej Vas lepo pozdravljam. Ogledala sem si vašo stran na internetu in se posledično odločila, da Vam pišem.

Sicer sem študentka, stara 21 let, me pa zanima, če mi lahko v vašem centru pomagate. Na kratko Vam bom opisala težave, saj vem, da je takole preko spleta težko svetovati.

No, v grobem me teži:
a) problemi s kožo, atopijski dermatitis ,zadnji dve leti opažam tudi to, da dobivam po koži »bele lise« brez pigmenta, kar je kritično predvsem poleti, ko hitro zagorim, vendar imam kožo dobesedno pikasto, bele fleki brez pigmenta.

b)Zdaj so mi odkrili v čeljusti cisto, namreč velikosti 6 krat 4 cm. Imela sem že operacijo, vendar stvar je v tem, da sem dobila pastohistološki izvid :

incizijska biopsija angulus mandibule desno: odontogena karatocista.

Stvar je v tem, da ta »karatocista« zahteva, vsaj tako so mi razložili, dolgotrajno zdravljenje, problem je v tem, da v čeljusti skoraj nimam več kosti in moram zdaj počakati, da se le-ta začne nalagati, šele takrat bo možna ponovna opracija. Na splošno se slabo počutim, nimam energije, vsaj v primerjavi s tem, koliko sem jo imela včasih. Lahko je posledica zgoraj navedenih težav, vendar vseeno bi rada naredila tudi sama kaj za zdravje, kot pa da mirno čakam, kaj se bo zgodilo.

Zanima me torej, če pomagate glede vsega tega, sicer po pravici sama ne vem, kako bi se dalo, vsaj kar se tiče kožnih bolezni Vem, da obstaja zdravljenje, pa bi res lepo prosila, če mi lahko poveste kaj več.
Imam še eno prošnjo, če mi lahko povsete koliko (približno) stane zdravljenje, glede na to da sem študentka me zanima, če si »terapijo« sploh lahko privoščim.

Lepo Vas pozdravljam in Vam žeim lep dan in glede na to, da smo v novem letu moč, odločnost in voljnost, da boste še naprej pomagali ljudem in uresničecvali svoje cilje.

P.

Pozdravljeni!

Pri kožnih težavah so vzroki v črevesju, kjer imate verjetno alergije in glivice. Pri zdravljenju vam lahko pomaga bioresonančna terapija.

Pri čeljustni cisti bo verjetno potrebna operacija, lahko pa vas terapevt energijsko in kemično podpira, kar pa je potrebno individualno določiti (pri vaši diagnozi). Stroški so odvisni od stanja vašega celotnega telesa, saj je BRT celostna metoda. Moja približna ocena: približno 20 terapij, čas zdravljenja: 1 leto. Sem pridejo še stroški različnih preparatov, ki tudi niso poceni. Kot vidite, je strošek kar velik. Če se boste odločili za terapijo, je ne smete prekiniti, ker drugače ne bo uspeha, zato v miru razmislite in se odločite.

LP

Dominik Golenhofen zdravilec, dipl. hol. ener. med. (I.M.U.) in Ksenija Lakota zdravilka Golenhofen d.o.o. Obrije 10, Ljubljana Telefon: 059 059 090 www.golenhofen.si [email protected]

New Report

Close