Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Alternativa Zdravilstvo lahko pomagate?

lahko pomagate?

Spostovani,

na hitro vam bom opisala svoj problem. V zadnjem letu imam za seboj tri spontane splave. Ko so poskusili odkriti zakaj, so se vsi zdravniki hitro zatekli k moji diagnozi sekundarni antifosfolipidni sindrom. Zaradi le tega ze nekaj casa jemljem Aspirin 100 vsak dan, med zadnjo nosecnostjo pa sem imela injekcije Fragmina. Pa kljub temu ni slo. Sedaj nihce ne ve kako naprej.
Ker so to seveda zelo tezke zadeve, imam ze nekaj mesecev precejsnje tezave z zivci, ki so se najprej zacele z nespecnostjo. Vse to je vodilo do tezav z srcem in obcutki tesnobe in podobno v prsih. Te tezave me sedaj spremljajo vsak dan, najhujse od vsega pa so moje negativne misli in strah pred ponovno nosecnostjo. Ker so mi rekli, da je antifosfolipidni sindrom neozdravljiv, me seveda dajejo negativni obcutki, strah kaj bo z mano ipd.

Najbolj si v tem trenutku zelim otroka, pa so vse tezave, ki jih imam tako velike, da si ne upam zanositi. Naj vam povem, da se ukvarjam vsak dan z raznimi tehnikami sproscanja, s sportom, pa je vse to se kar prisotno.

Zanima me ali mi lahko na kakrsenkoli nacin lahko pomagate.

hvala vnaprej za odgovor,
tija

Pozdravljeni!

Najprej me seveda zanima, kako je bila postavljena diagnoza. Imate protitelesa? So opravili druge teste za potrditev diagnoze?

Recimo, da je diagnoza pravilna. Potem se moramo vprašati, kako sploh pride do avtoimunske bolezni. V uradni medicini verjamejo, da telo (zaradi napake v regulaciji) napade svoje zdrave celice. Jaz pa verjamem, kot številni drugi terapevti, da telo/narava ni tako neumna.

Potek avtoimunske bolezni je lahko tudi takšen:
Zaradi napačne črevesne flore in prikritih alergij, je imunski sistem (70 odstotkov celic imunskega sistema leži v črevesju) po večih letih postal preobremenjen. Dodatno so določene celice obremenjene s strupi. Telo opazi, da določene celice niso več zdrave, zato jih napade. Čisto logična reakcija, a ne?. Če poznamo vzroke za zastrupljenost celic, lahko ukrepamo in postanemo zdravi. Iz mojih izkušenj vam lahko povem, da so avtoimunske bolezni ozdravljive, torej bi morala biti tudi vaša (nisem še imel pacienta z vašo diagnozo). Ne pustite se zmesti zaradi nevednosti “strokovnjakov”!

Na vašem mestu bi začel s sanacijo zob. Dajte si izpuliti mrtve zobe in odstraniti amalgamske zalivke. Potem pa morate obvezno razstrupiti telo živega srebra (ki se je leta vskladiščil v telesu iz amalgamskih zalivk)! Kajti, prav živo srebro je ponavadi tisti strup v celicah, na katere imunski sistem reagira. Počasi (po nekaj mesecih) boste zopet zdravi in dobili zdrave otroke. Za sanacijo črevesja pa vam svetujem, da vsak dan spijete kozarec sveže stisnjenega zelenjavnega soka.

Želim vam veliko uspeha in veliko otrok. Če se boste odločili za predlagane ukrepe, vam bom z veseljem odgovoril na nadaljnja vprašanja.

LP

Dominik Golenhofen

P.S.
Vprašajte zdravnika, če ne bi namesto Aspirina (kot preventivo za trombozo) raje uživali magnezija, ker je veliko bolj zdrav in klinično dokazano tudi učinkovit.

Dominik Golenhofen zdravilec, dipl. hol. ener. med. (I.M.U.) in Ksenija Lakota zdravilka Golenhofen d.o.o. Obrije 10, Ljubljana Telefon: 059 059 090 www.golenhofen.si [email protected]

Spostovani,

diagnoza je bila postavljena na podlagi protiteles, ki jih imam in mi jih kontrolirajo vsako leto. Delali so mi tudi test na strjevanje krvi in rezultat je bil visoka trombofilija.
Imam tudi nizko koncentracijo prisotnosti protitelesa Ro, ki naj bi lahko vplival na otrokovo srce.

Mrtev zob imam eden in sem imela z njim 2 leti precejsnje tezave in bolecine, o katerih mi moja zobozdravnica sploh ni hotela verjeti. Po dveh letih mi ga je samo odprla, zob se je sam od sebe pobelil (prej je postajal moder) in bolecine so popustile. Prenehala sem tudi z uzivanjem mleka. Po tem sem imela kontrolo protiteles, ki so bila prisotna v manjsi koncentraciji kot do sedaj, pa sem bila jaz prepricana, da je bila to posledica jemanja Aspirina. Mogoce pa tudi ne??

Za odstranitev amalgama se bom odlocila, vendar je to malo daljsi postopek, pac ne gre cez noc. Za odstranitev mrtvega zoba pa malo tezje, saj je to dvojka in popolnoma lep zob. Mislite, da menjava amalgama ne bo zadostovala?

Upam, da vam ne postavljam neumna vprasanja, vendar sem dala skozi ze toliko teorij, da dejansko ne vem vec komu naj verjamem in komu ne.

Ce boste imeli osebne posvete, bi se z veseljem zglasila pri vas.

lp,
tija

Pozdravljeni, Tija!

Mogoče bi bilo res najbolje, da se oglasite na pregled in bomo ugotovili, katere težave so primarne (odločilne) in kako se jih lotiti. Glede zoba pa je moj odgovor brezkompromisen: izpulite ga, ker je zob številka 2 povezan z imunskim sistemom (ga slabi).

LP

Dominik Golenhofen zdravilec, dipl. hol. ener. med. (I.M.U.) in Ksenija Lakota zdravilka Golenhofen d.o.o. Obrije 10, Ljubljana Telefon: 059 059 090 www.golenhofen.si [email protected]

Spostovani,

za osebni pregled se zal zaenkrat ne moreva uskladiti, saj so vase ure prvih testiranj zame in moj delovni cas nesprejemljive. Bova videla, ce bom uspela vzeti dopust, da vas obiscem.

Imam pa se eno vprasanje. Ali se da z vasim testiranjem ugotoviti tudi morebitne poskodbe kaksnega zivca ali misice. Sama imam namrec velik problem ze kaksih 6 mesecev z mocno bolecino med rebri, ki se siri na hrbtenico, pa do sedaj se nihce ni ugotovil za kaj gre. Preslikali so mi celo hrbtenico in bolecino pripisali neki misicni poskodbi, ki bo sama od sebe izginila. Pa po 6 mesecih se ni.

hvala za odgovor,
renata

New Report

Close