Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Alternativa Zdravilstvo hormonske motnje

hormonske motnje

Pozdravljeni!

Zanima me ali obstaja kakšna alternativna terapija za hormonske motnje (sindrom policističnih jajčnikov-simptomi so neredne menstruacije, aknavost, poraščenost, povečevanje telesne teže)?

Kako si lahko pomagam sama? Pripravljena sem veliko narediti sama.

Hvala lepa !

Mojca

Pozdravljeni, Mojca!

Hormonske motnje so velikokrat posledica delovanja t.i. hormonskih motilcev. Več o teh snoveh boste našli v knjigah Antona Komata, pa tudi na (slovenskem) internetu.

Ker te hormonske motilce dobimo iz hrane, čistil, pohištva, vode, bi morali v vašem primeru čim bolj “nestrupeno” živeti: biološko pridelana hrana, nestrupena čistila in pralni praški, bivalno in delovno okolje brez formaldehidom, predvsem pa pitje dobre vode (izvirske ali prečiščene in energitizirane).

Pogosto pa so vzrok za nastanek cist tudi motnje pri razstrupljanju telesa. Strupi, ki se ne morejo izločiti, se morajo nekje vskladiščiti. Telo tvori ciste, ker je to idealna možnost za povečanje “skladiščnega prostora”. Zato lahko včasih že enostavni ukrepi kot je pitje čajev za jetra in ledvice, pitje visokokvalitetnega lanenega olja, bazično klistiranje in kopeli, zelo pomagajo.

LP

Dominik Golenhofen

Dominik Golenhofen zdravilec, dipl. hol. ener. med. (I.M.U.) in Ksenija Lakota zdravilka Golenhofen d.o.o. Obrije 10, Ljubljana Telefon: 059 059 090 www.golenhofen.si [email protected]

New Report

Close