Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Alternativa Zdravilstvo HEBERDENOVI VOZLIČKI

HEBERDENOVI VOZLIČKI

Lep pozdrav
stara sem 52 let in že dve leti mi vedno močneje otekajo sklepi na prstih rok , zgornji sklepi ( proti nohtom ) ..Zdravnik me je pred dvema letoma že poslal na pregled -revma teste ..pa ni pokazalo ničesar… Sklepi pa mi vedno bolj otekajo .
Naj povem, da sem že približno eno leto na low carb dieti (delni LCHF) …vse kar je belo sploh ne uživam več..moka, sladkor, krompir…… tega pri nas več ni …pojempa veliko veliko nadzemne zelenjave, jajc, malo zdravih maščob in malo mesa …. Ali mi mogoče lahko date kak nasvet , kaj naj spremenim, da se mi stanje ne bi še poslabšalo …

hvala : )

Spoštovani!

Nič niste napisali, kako pri vas poteka menopavza, saj so težave s sklepi v tem obdobju zaradi hormonskih sprememb zelo pogoste. Naslednji vzrok je lahko kakšno prikrito žarišče v telesu (kot je recimo proces v mrtvih zobeh). Na težave, kot je vaša, lahko vpliva tudi pomanjkanje minerala Selena, ki deluje protivnetno.

Glede na opisano, vam svetujem, da pri celostnem terapevtu ugotovite pravi vzrok.

Lep pozdrav!

Dominik Golenhofen zdravilec, dipl. hol. ener. med. (I.M.U.) in Ksenija Lakota zdravilka Golenhofen d.o.o. Obrije 10, Ljubljana Telefon: 059 059 090 www.golenhofen.si [email protected]

New Report

Close