Najdi forum

Skleritis

Pozdravljeni

Pred 4 dnevi sem se zbudila z rdečim in bolečim očesom. Po prvi napačni diagnozi sem na očesni kliniki dobila pravo diagnozo….skleritis. Na revmatološke bolezni sem bila testirana pred 4 leti in takrat je bilo vse ok. Pravijo, da če se bo ponavljalo bom morala ponovno na teste. Sedaj pa me zanimajo še kakšni drugi vzroki za skleritis? Trenutno sem na dexametazonu v obiki kapljic. Zanima me tudi alternativno zdravljenje tega. Dexametazon pomaga, vendar imam občutek da se je zdravljenje zaustavilo, bolj ko ne da dexametazon drži vnetje pod kontrolo, ni pa čisto dobro. Seveda kapljice dajem šele 3 dan. Koliko časa se zdravijo te zadeve, alternativno zdravljenje in možni drugi vzroki za vnetje?
Hvala

Spoštovani!

Predvsem je potrebno najti vzrok, zaradi katerega vaše telo ni sposobno premagati takega vnetja.
Smiselno bi bilo prekontrolirati,če imate kak mrtev zob, ki je pogosto močno kronično žarišče.

Lep pozdrav!

Dominik Golenhofen zdravilec, dipl. hol. ener. med. (I.M.U.) in Ksenija Lakota zdravilka Golenhofen d.o.o. Obrije 10, Ljubljana Telefon: 059 059 090 www.golenhofen.si [email protected]

New Report

Close