Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Alternativa Zdravilstvo Mateja Vavtar

Mateja Vavtar

Mene pa zanima ali je že kdo imel kakšno izkušnjo (pozitivno ali negativno) z Matejo Vavtar? Sama se takega načina zdravilstva ne poslužujem, vendar sem se znašla v taki situaciji, da sem preprosto potrebovala nek nasvet. Po internetu se o Mateji Vavtar govori le skozi različne članke (ki jo lepo opisujejo), o njej pa ni kaj dosti povedano na različnih forumih ali komentarjih. Ker sama vem, kako je, ko si pri nečem nemočen, bi vam rada zaupala svojo izkušnjo. Naj bo jasno povedano, da s tem ne želim blatiti gospe Mateje, vendar želim, da ne trošite denarja za prazen nič. Ga. Mateja je prišla k meni domov, zaupala sem ji svoje težave, govorila ni praktično nič, vse kar sem od nje izvedela sem morala praktično izvleči iz nje. Rekla je, da želi pridobiti od mene podatke izredno zaupne narave, da bo lahko svoje delo dobro opravila. Zaradi slabega občutka sem ji podala le določene informacije ter jo kasneje tudi kontaktirala po mailu, nakar mi je po mailu obljubila, da se mi bo v nekaj dneh javila, ko določene stvari razčisti. Do tega ni prišlo. Znesek, ki ni bil zanemarljiv, pa je rada sprejela.

New Report

Close