Najdi forum

ledvice

meni ledvice počasi odpovedujejo
ker ne čutim žeje, ne pijem in posledično, imam napade ledvic, bolečine neznosne .
.sem bila prejšnji teden v bolnici, kjer so me imeli na vseh možnih aparaturah.
povedal nič , oz da izvidi še pridejo.
jaz mislim da je to od ne tekočine .pijem ene 3 4 kave in to je to
in resno, cel teden niti 2 deci vode.razen par požirkov za tbl. imam bipolarno motnjo in jem 2 tbl na dan.
včasih spijem 2 pira in mi je prav dober.ne da hočem bit pijana, ampak mi je okus dober, tko, kot nekaterim npr. čokolada.

Prosim dajte me nasuvat mal v rit in mi svetujte kaj naj pijem .
imam tudi problem, da mi je doskrat po vodi slabo, sokov ne maram.vse kar je tekočina mi ne gre
ampak se bom potrudila , če mi pomagate ..kaj bi bilo sploh najboljše.
a mislite če bi si vodo prekuhala, da se vsaj neki vodnega kamna in klora uniči, da je taka voda ok.
se mi zdi da je problem tudi v tem da če že, spijem vodo in mi škodi zarad kamna .mislite da bi bilo lahko kaj na tem

hvala iz srčka mojga

Pozdravljeni!

Sama ste že ugotovila, da potrebujete več tekočine. Zaradi različnih vzrokov (predvsem hrana z ojačevalci okusov, zdravila ipd), danes ne čutimo več žeje tako kot prej. Svetujem vam, da takoj, ko vstanete na tešče spijete 2 dcl mlačne vode. Potem si čez dan organizirajte, da imate nesladkane pijače – predvsem vodo , čaje ali nesladkano limonado ves čas na dosegu roke. Sčasoma se boste navadili avtomatično piti že prej, preden vas bo organizem spomnil, da ste dehidrirani.

Vse dobro!

Dominik Golenhofen zdravilec, dipl. hol. ener. med. (I.M.U.) in Ksenija Lakota zdravilka Golenhofen d.o.o. Obrije 10, Ljubljana Telefon: 059 059 090 www.golenhofen.si [email protected]

New Report

Close