Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Alternativa Zdravilstvo Prosim za pomoč

Prosim za pomoč

Pozdravljeni,
sem 22 letna mamica, rodila enkrat, vaginalno, in sicer 2 leti nazaj. Sedaj imam že od septembra meseca vseskozi prisotna vnetja. Od septembra do oktobra sem imela obsežno krvavitev, nakar mi je bilo ugotovljeno vnetje rodil. Predpisana mi je bila terapija s Sumamedom in Estimo, naravnim progesteronom. Čez tri tedne sem, po vnovičnem menstrualnem ciklu začela čutiti bolečino v predelu mehurja in ledvic, močno me je bolela tudi medenica na desni strani. Prejela sem terapijo z Macrobidom, ta pa ni prijel in sem šla še tretjič k zdravniku in prejela terapijo s Ciprobayem, ta je po prejetju urinokulture po Sanfordu podaljšana na 10 dni, kajti ugotovljene so bile klice bakterije enterococcus faecalis. Vseskozi me spremljajo bolečine, imam zelenkasto krvav sluzast izcedek (imam pa tudi sindrom PCOS in neredne cikle). Morda priporočate kakšno komplementarno zdravljenje? Za vse nasvete se vam že vnaprej zahvaljujem.

Pozdravljeni!
Najprej vam priporočam kuro z učinkovitim probiotikom (po antibiotikih priporočamo Bactoflor).
Če želite, da se črevesna flora čimprej stabilizira, se prehranjujte v smislu protiglivične diete (več na starejših odgovorih na forumu).

Poleg šibkega črevesja so tudi ostali vzroki, ki vplivajo na to, da vam je vitalnost padla in ste imunsko šibki. To bi najlažje ugotovil terapevt celostnega zdravljenja.

Kar se tiče hormonov, bi bilo smiselno v laboratoriju (na podlagi krvi), preveriti progesteron in estrogen (test se opravlja 20. -22.dan ciklusa (če je ciklus nereden, je treba čas odvzema prilagoditi)). Če želite, mi lahko pošljete rezultate.

Vse dobro in srečno!

Dominik Golenhofen zdravilec, dipl. hol. ener. med. (I.M.U.) in Ksenija Lakota zdravilka Golenhofen d.o.o. Obrije 10, Ljubljana Telefon: 059 059 090 www.golenhofen.si [email protected]

New Report

Close