Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Alternativa Zdravilstvo Kapljice Samento

Kapljice Samento

Pozdravljeni!

Zaradi pogostih prehladov in oboljenj družinskih članov smo se odločili za terapijo z bioresonanco pri dr.med. ki pa ne dela več v zdravstvu ampak samo z bioresonanco in imamo zaradi tega večje zaupanje. Lansko zimo je otrokom koristilo, saj nista bila veliko bolna, ko pa smo zaključili z terapijami pa se je kar začelo od prehladov do mononukleoze in obiskov bolnišnici (otroka sta bila ekstremno nedonošena).

Ta ista terapevtka nam je priporočala uporabo kapljic Samento iz lastnih izkušenj. Ko sem iskala informacije o teh kapljicah nisem našla meni osebno dovolj znanstveno podprtih argumentov, ampak sem jih vseeno naročila ker zaupamo terapevtki in jih tudi že jemljemo vsi štirje. Osebno pri sebi opžam spremembe na bolje (nimam bolečin v mišicah, več energije, manjša napetost in večja sproščenost, bistrost) pri otrocih pa opažam da sta bolj živahni, ampak vseeno še precej smrkavi… (jemljemo jih pa šele 14 dni), isto mož opaža boljše počutje in manj smrkavih dnevov in manj kihanja.

Zanima me ali poznate te kapljice? Ali so naturopatske, homeopatske,…. Zanima me ali so te kapljice bile raziskane? Njihova sestava, kontraindikacije, kako dejansko delujejo?

Sem pa te dni našla še tole stran, ki je žal nisem še uspela naštudirati: http://www.samento.com.ec/sciencelib/sammain.html

Najlepše se Vam zahvaljujem za kakršnekoli informacije.

Veliko sončka vam želimo… 🙂

Spoštovani!

V preteklosti smo nekaj časa svetovali Samento, potem pa smo prišli do spoznanja, da ima enake učinke tudi samo substanca mačjega kremplja. Poleg enakih učinkov nam je všeč tudi to, da je mačji krempelj tudi s finančnega vidika bolj dosegljiv vsem.

Seveda pa ima vsak terapevt svoje izkušnje in mislim, da vam bo najlažje odgovorila vaša terapevtka.

Lep pozdrav!

Dominik Golenhofen zdravilec, dipl. hol. ener. med. (I.M.U.) in Ksenija Lakota zdravilka Golenhofen d.o.o. Obrije 10, Ljubljana Telefon: 059 059 090 www.golenhofen.si [email protected]

New Report

Close