Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Alternativa Zdravilstvo huda napihnjenost in plini

huda napihnjenost in plini

Pozdravljeni,

dva meseca nazaj sem začela z antikandidno dieto, po enem mesecu pa z odstranjevanje amalgamskih zobnih zalivk (10). Na začetku sem se počutila odlično, kasnje (po enem mesecu), pa so se začele občasne prebavne motnje, ki se stopnjujejo. Trenutno trpim zaradi hude napihnjenosti z zelo smrdečimi plini. Je zelo neprijetno in boleče. Traja pa že 5 dni (nikoli še ni trajalo toliko časa) in ne vem kako naj si pomagam. Na veliko potrebo hodim vsak dan, vendar ni nič boljše. Običajno se težava pojavi popoldan, po kosilu (npr. po veliki skledi radiča s paradižnikom) in se stopnjuje do večera. Ne vem zakaj je do tega prišlo, ker se prehranjujem pretežno s solato, zelenjavo, mesom in kefirjem s semeni (za zajtrk) ter oreščki. Od sadja pojem le eno kislo jabolko na dan ali grenivko. jemljem probiotike, bactoflor 1x na dan. Zaradi odstranjevanja plomb sem jedla alge 3 x na dan po 1 g, oz. v času posega precej več. Prosim za pomoč. V kolikor so vzrok alge, s čem jih lahko nadomestim? Hvala za odgovor.lp

Pozdravljeni!

Če menjava zalivk ni bila izvedena varno (uporaba določene opne in pravega svedra) in če so bile zalivke zamenjane v krajšem času, lahko pride do močnejših obremenitev (kar povzroči stres v organizmu, črevesje pa ima veliko živčnih končičev). Trenutno vam predlagam predvsem kuhano hrano, še naprej uporabo probiotika (2 na dan), vsaj 2 l tekočine , alge pa zamenjajte z Zeolitom (2-3 čajne žličke na dan , s tekočino). Zeolit predvsem hitro razstrupi črevesje. Kasneje bi bilo primerno preveriti kronično prisotnost težkih kovin z urinskim testom (več informacij v ordinaciji). Na podlagi takega testa se sestavi načrt dokončnega razstrupljanja kovin.

Vse dobro!

Dominik Golenhofen zdravilec, dipl. hol. ener. med. (I.M.U.) in Ksenija Lakota zdravilka Golenhofen d.o.o. Obrije 10, Ljubljana Telefon: 059 059 090 www.golenhofen.si [email protected]

New Report

Close