Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Alternativa Zdravilstvo Klimakterij

Klimakterij

Pozdravljeni,
stara sem 52 let in se v obdobju zadnjih dveh let srečujem z močnimi vročinskimi oblivi, zelo povečanim nočnim potenjem, nespečnostjo, splošno telesno utrujenostjo kljub redni zmerni vadbi in izpadanjem las ter lomljivimi nohti. Pripenjam izpis zadnjih izvidov:
S-TSH 1,39
S-T3 Prosti 3,87
S-T4 Prosti 13,30
S- Feritin 175
S- FSH 70,90
S- LH 45,91
DHEA 197,8

P4 372
T 249
E2 12,57
Poskusila sem z različnimi dodatki: cimicifuga, sojini isoflavoni, tudi homeopatijo. Trenutno jemljem Syclireno in homeopatska zdravila Lachesis mutus 30 ch, Glonoinum 9 ch in FSH 15ch, sicer šele približno en mesec in še ne čutim nobenih izboljšav. Na magnetni bioresonanci so izpostavili premalo delujočo ščitnico in prisotnost težkih kovin v telesu. Lepo prosim za nasvet.

Spoštovani!

Nisem razumela, za kakšen pregled je šlo, ko so vam ugotovili obremenitev s kovinami In neravnovesje hormonov. To sta namreč vzroka, s katerima se pogosto srečujemo tudi v ordinaciji. Na vsak način se morate lotiti pravilnega razstrupljanja kovin (to pomeni, da morate imeti organizem tudi v smislu mineralov čim bolj stabilen). Skozi proces razstrupljanja naj vas spremlja terapevt za celostno zdravljenje, saj sta potek in intenzivnost razstrupljanja zelo individualna.

Kar se tiče krvnih izvidov, vam predlagam, da testirate še progesterone in estrogen ( če je ciklus še prisoten, se test izvaja 20.-22.dan od 1.dneva menstruacije. Izvide mi lahko posredujete.

Vse dobro!

Dominik Golenhofen zdravilec, dipl. hol. ener. med. (I.M.U.) in Ksenija Lakota zdravilka Golenhofen d.o.o. Obrije 10, Ljubljana Telefon: 059 059 090 www.golenhofen.si [email protected]

New Report

Close