Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Alternativa Zdravilstvo Esencialna trombocitoza-pomoc!

Esencialna trombocitoza-pomoc!

Imam esencialno trombocitozo in bi zelela poiskati nekoga, ki ima tudi to bolezen. Prav tako me zanima alternativno zdravljenje, saj mi thromboreductin ne prime vec, kljub 5 kapsulam na dan je vrednost mojih trombocitov 1136. Preostane mi zdravljenje le z Interferonom alj Litalir, citostatikom. Zdravim se ze 8 let. Leto in pol sem se zdravila z Interferonom, zatem z Thromboreductinom. Prosim vse zdravilce in bolnike z enako diagnozo ter izkusnjami za pomoc!

Spoštovani!
aše izkušnje kažejo, da je pri težavah s krvjo vzrok v obremenjenih jetrih ali kronično obremenitvijo s težkimi kovinami.
Pravi vzrok bo našel celostni terapevt.

Vse dobro!

Ksenija Lakota, dipl.hol.ener.med.

Dominik Golenhofen zdravilec, dipl. hol. ener. med. (I.M.U.) in Ksenija Lakota zdravilka Golenhofen d.o.o. Obrije 10, Ljubljana Telefon: 059 059 090 www.golenhofen.si [email protected]

Spoštovani!
aše izkušnje kažejo, da je pri težavah s krvjo vzrok v obremenjenih jetrih ali kronično obremenitvijo s težkimi kovinami.
Pravi vzrok bo našel celostni terapevt.

Vse dobro!

Ksenija Lakota,dipl.hol.med.energ.

Dominik Golenhofen zdravilec, dipl. hol. ener. med. (I.M.U.) in Ksenija Lakota zdravilka Golenhofen d.o.o. Obrije 10, Ljubljana Telefon: 059 059 090 www.golenhofen.si [email protected]

New Report

Close