Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Alternativa Zdravilstvo HORMONSKO NERAVNOVESJE

HORMONSKO NERAVNOVESJE

Spoštovani!

Pišem vam, ker me zanima, če bi lahko pri vas opravila test za hormonsko ravnovesje/neravnovesje. Pred leti sem imela težave s paničnimi napadi, tesnobo. Sumim na hormonsko neravnovesje. Dobila sem tudi AD Paroxat, jemljem četrtinko. Obiskala sem homeopata, ki mi je predpisal lycopodium, jemljem ga že pol leta in zmanjšujem AD. Ni posebnih sprememb, ker telo še potrebuje čas. Počutim se telesno šibko, večkrat imam probleme z želodcem. Pred menstruacijo imam hude težave z razpoloženjem (tesnobo, jeza, konflikti). Rada bi vedela, katerih vitaminov in mineralov mi primanjkuje, da bi se telesno utrdila. Jem zdravo in se tudi veliko gibljem (vendar nimam veliko moči). Želim si tudi pridobiti na teži, saj sem zelo suhcena.

Prosim vas, če mi lahko predlagate po vašem mnenju terapijo (bioresonanca ali samo test za hormonsko ravnovesje/neravnovesje). Zanima me tudi cena.

Za vaš odgovor se zahvaljujem in vas lepo pozdravljam.
vsoncnica

Spoštovani!

Prosim, če pokličete v ordinacijo. Natančno vam bomo razložili, kaj bi bilo v vašem primeru najbolj smiselno.

Lep pozdrav!

Dominik Golenhofen zdravilec, dipl. hol. ener. med. (I.M.U.) in Ksenija Lakota zdravilka Golenhofen d.o.o. Obrije 10, Ljubljana Telefon: 059 059 090 www.golenhofen.si [email protected]

Spoštovani!

Prosim, če pokličete v ordinacijo. Natančno vam bomo razložili, kaj bi bilo v vašem primeru najbolj smiselno.

Lep pozdrav!

Dominik Golenhofen zdravilec, dipl. hol. ener. med. (I.M.U.) in Ksenija Lakota zdravilka Golenhofen d.o.o. Obrije 10, Ljubljana Telefon: 059 059 090 www.golenhofen.si [email protected]

New Report

Close