Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Alternativa Zdravilstvo ČUDNI SIMPTOMI

ČUDNI SIMPTOMI

Pozdravljeni.
Zasledila sem, da bi mi vi lahko pomagali. Zadnje mesece sem imela simptome, ki sem jih pripisovala utesnjenemu živcu v vratu, saj se mi je pri spremembi položaja glave, ne zavrtelo, ampak, kot da bom padla skupaj. Med plavanjem, med branjem, po vožnji z avtom. Včeraj pa se mi je zgodilo, medtem ko sem sedela, kar naenkrat tako čudno v vidnem polju, kot neki premiki levo desno, hkrati občutek, kot da letim z velikansko hitrostjo, topem občutku na vrhu glave, kot da me bo kap. Sicer me ni nikoli kap, ampak občutek je bil grozen. Trajalo je cca 15 sekund. Sicer imam Hashimoto in Hypotiroidizem, poleg tega so mi pred 20 leti našli ciste na možganih. Sprašujem se, preden me bodo zdravniki sploh dobili v roke (naročena sem pri nevrolgu, rtg, ORL)… kaj je z menoj v resnici. Sem zastrupljena? Sem zelo pozabljiva, ampak res zelo. Zmedena. Napeta. Proti večeru vedno bolj živčna, -ne uspem se naspat. Sem prekomerno težka. Spremenila sem prehrano, tako, da ne jem pšenice, sladkorja. Malo sadja, dosti zelenjave, malo mesa, srednje mlečnih. Gibam se 2-3 tedensko. Hvala.

Spoštovani!

Glede na simptome in pretekle težave povezane s hormoni, je možno, da je prisotna obremenitev s toksini ali težkimi kovinami. Žal vam brez testiranja ne morem reči kaj bolj natančnega.

Lep pozdrav!

Dominik Golenhofen zdravilec, dipl. hol. ener. med. (I.M.U.) in Ksenija Lakota zdravilka Golenhofen d.o.o. Obrije 10, Ljubljana Telefon: 059 059 090 www.golenhofen.si [email protected]

New Report

Close