Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Alternativa Zdravilstvo še vedno težave

še vedno težave

Pozdravljeni,

Stara sem 54 let, pred 5 leti sem se že zdravila z okužbo bakterije na želodcu, zdaj se je stvar ponovila, dobila antibiotik, po njem huda driska, pijem probiotike, glino in kapljice Iberogast, vsake par dni ječmenovo travo ali kurkumo, čaj iz klinčkov, ingver, na tešče žličko olivnega olja. Na vašem forumu sem veliko prebrala in tudi jaz kupila vaš bazični prašek, ki ga redno pijem. Koliko časa pa? In tudi probiotike ne vem, 2 meseca? Prav tako pazim na prehrano in si delam nožne kopeli. Težave imam še vedno, vendar manj. Zanima me kaj menite o mačjem kremplju- ga priporočate? Hrana ki jo zdaj jem, me ne tako nasiti, kaj bom morala celo življenje tako jest in pazit sicer se mi bodo želodčne težave ponavljale? Tako rada imam fižol, česen, čebulo, čili, pa se ne upam jest.
Kako si lahko trajno pozdravim gastritis?

Spoštovani!

Želodec je organ, ki je močno povezan z živčnim sistemom, tako, da se boste morali na dolgi rok ukvarjati tudi s tem, kako se odzivate na stres. Kadar je organizem močno zakisan, je lahko pot do pravilnega kislo bazičnega ravnovesja, pri vaši starosti, dolga tudi leto ali več. Poleg bazičnih mineralov vam priporočam tudi bazične kopeli, v prehrani se izogibajte sladkorju, omejujte vse živalske beljakovine in uživajte hladno stiskana olja. Kura s probiotiki naj traja nekaj mesecev. Mačji krempelj deluje protivnetno, tako, da vam bo kura z njim lahko koristila. Zakaj natančno je vaša vitalnost znižana, pa bi dodatno pokazal celostni pregled.

Vse dobro!

Dominik Golenhofen zdravilec, dipl. hol. ener. med. (I.M.U.) in Ksenija Lakota zdravilka Golenhofen d.o.o. Obrije 10, Ljubljana Telefon: 059 059 090 www.golenhofen.si [email protected]

New Report

Close