Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Alternativa Zdravilstvo Izpadanje las

Izpadanje las

Spoštovani,

sem 35 letna ženska. V mladosti sem imela bujne, dolge lase. Pri 24. letih sem utrpela hudo izgubo las. Lasje so se zredčili, stanjšali, izpadli. Moj izpad je bil 80% vsega volumna, brez pretiravanja. Lahko rečem, da imam žensko plešavost, saj se skozi moje lase vidi teme, koža. Da ne naštevam, kaj vse sem probala za boljše stanje: ampule, šamponi, dopolnila…a rezultatov ni oz. se stanje samo slabša.
Obstaja katera metoda v vaši stroki, ki se ukvarja z zdravljenjem lasišča? Oziroma, če imate zame kak odgovor, vam bom hvaležna. Z nego, prehrano in kozmetiko nisem dobila rezultatov.
Hvala vam.
ČPK

Spoštovani!

Z vidika metode po kateri zdravimo, so poleg pomanjkanja določenih mineralov in vitaminov(cink, selen..) in
hormonskega neravnovesja, pogost problem zobje. Gre predvsem za mrtve zobe, ki vplivajo na vitalnost organizma, na drugi strani pa prisotnost amalgamskih zalivk ( težke kovine se skladiščijo v lasnih mešičkih, kar vpliva na kvaliteto in rast las).S testiranjem pri terapevtu za celostno zdravljenje, je možno ugotoviti, kaj je pravi vzrok za vaše težave.

Vse dobro!

Dominik Golenhofen zdravilec, dipl. hol. ener. med. (I.M.U.) in Ksenija Lakota zdravilka Golenhofen d.o.o. Obrije 10, Ljubljana Telefon: 059 059 090 www.golenhofen.si [email protected]

New Report

Close