Najdi forum

sex z mamo

Verjetno se bo zdelo malo čudno ali naj bo. No star sem 16 let in si močno želim sexsa z mamo, kajti ima zelo debelo rit in velike joške katerim se ne moreš izmuzniti. Dekleta pa še nimam. Saj si tudi ona želi ampak ne tako močno da bi to naredila. Kaj mi svetujete kako naj jo spravim do sexsa.

To je popolnoma normalno. To so počeli že v antični Grčiji (kar preberi si Sofoklejevega Kralja Ojdipa). Ne meni se za to kar pravijo drugi, zaupaj svetovalcu Milošu. Pa srečno!

Miloš Huskić, dr. med

Živjo

Sem imel izkušnje zato ti lahko svetujem. Lp

nova
Uredništvo priporoča

Le kaj bo oče rekel če zve za to ? Tko da če sta oba za to potem kar. Ampak raje išči vstnice ! ! !

sama sem mama imam 2 sinova odrasla polnoletna ,lepo vas prosim kaj to pisete ,razumem da je sex v zivljenju pomenben ampak z mamo ,se zavedate kam lahko to pripelje dajte no svetujem najstniku naj poisce pomoc skupaj z mamo ker to je lahko tudi neke vrste bolezen pa srecno

taka zelja je nekako bolana.. ceprav je redkokateri clovek cisto normalen… vsak ima v sebi neko nenormalno zeljo. v nekaterih situacijah, kot je naprimer tvoja, pa se moras kljub notranji zelji zadrzati . to kar opisujes ni normalno dejanje… tako dejanje bi te zaznamovalo za celo zivljenje. tako tebe,kot tvojo mamo,in celo druzino. napacna odlocitev bi te pripeljala do absolutnega psihicnega propada. , razen v primeru, da imas psihicne motnje. tem primeru ti priporocam obisk psihiatra. se en nasvet : ce si tako mocno zelis spolnih odnosov pojdi v diskace ali kam drugam iskati punce, ki bodo za potesitev tojih potreb veliko bolj primerne. pa l.p

Poskrbi ,da te bo videla v neprijetni situaciji ,ko boš nag in potem boš videv kako bo odreagirala.

Kdor bi jebal svojo mater, je zrel za psihiatra.

Svetujem ti da obiščeš psihijatra

svetujem ti da obiščeš psihologa

Miloš, to kar svetuješ je bolno. Ne moreš biti svetovalec. Če bi ti bilo kaj jasno o Ojdipu, bi vedel, da on NI VEDEL, da je to njegova mati. Ta tragedija je služila terapiji za take težnje. Eno je sanjarjenje, drugo je pa dejanje. Temu se reče incest in ti drmed. to svetuješ. Sploh ne veš, kako bi tako dejanje življsnejsko onemogočilo mladega človeka. To so posledice, zaradi katerih se čez leta delajo samomori.
Sexbomba, tvoja želja je nekako običajna, ne zakompleksaj se. Ampak nikakor ne stori tega in ne zapeljuj svoje matere! Umakni se, poišči bejbo svoje starosti, v katero se zaljubiš in čez leta ti bo jasno, da je bila to slepa ulica, ki si jo srečno zgrešil.

Svetujem ti naslednje: najprej naj te vidi v spodnjem perilu, ko ti stoji, pa boš videl, kako bo reagirala. Če dobro, potem poskrbi, da te enkrat vidi golega in boš videl kako bo takrat reagirala. Če praviš, da si verjetno tudi sama tega želi, potem jo provociraj tolko, da bo pa mogoče to nardila.

Pa dosti sreče!

Bolani ste vsi ki to obtožujete z boleznijo. Ljudje imamo različne fantazije in dokler nihče ne zboli ali se zaradi tega poškoduje zakaj si jih nebi izpolnili. Če nekdo občuje z mamo in to varno s tem ni nič narobe. Oba sta odrasla in vesta kaj počneta.

Vsem pa ki to obsojate sporočam, da naslednjič, ko boste imeli v glavi dokaj čudno fantazijo (ki vem da jih imate) se zamislite o sebi ali ste tudi vi “bolani”.

Avtorju teme pa go for it. Izpolni si željo. Sam vem da svoje matere nebi ampak te pa podpiram.

Sori – sej ne morem verjet kaksne komentarje gor berem ?!!! Wtf je z vami kle gor narobe ??!! Z mamo ?! – in potem mu se dajete nasvete naj jo zapeljuje ??!! – cez 10 let se bo zgrozil ob misli na to – Vedi da imas ocitno verjetno samo “obdobje” – po domace receno – te mal hormoni dajejo – vzami se v roke in pozabi na mamo takoj – ce so ti vsec starejse zenske z veliko ritjo se prijavi na portal in jo bos takoj nasel – Takoj jih nos mel 100 porocenih ki te bodo pripravljene naucit marsikaj – samo mamo pozabi TAKOJ ✌️ Ce te ne mine kmalu obvezno poisci psihiatra !

Svetuj meni jaz imam isto zeljo. Moja mama je ubistvu manjsa vendar ima lepo obrito vagino veckrat sem jo videl golo in ona mene tudi. Ona se ne zmni za to imam pa 16 let. Res bi rad imel z njo spolne odnose. Veckrat ko masturbiram mislim na njo da sva naga in da ji lizem vagino. Pomoč

Sem…in stara sem 19let in se vedno zivim ori mami in ati in obupno zelim razmerja z sosedom ki ima punco in res nocem da se skregava ampak zelja me premaguje.Ne morem se vec zadrzavati zato se mu izogibam kaj naj naredim????please help

Živjo ali bi mi lahko svetoval kako in kaj in kako jo prepričati v to

Incest. Zabava za celo družino.

Incest. Zabava za celo družino.

Zakaj pa ne? Mogoce ti neda v muco ker si sin, mozno pa v rit

 

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close