Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost stara sem 12 let in skoraj da imam fanta ampak so mi sestra,oče in mama ovira ker menijo da ne smem imeti fanta

stara sem 12 let in skoraj da imam fanta ampak so mi sestra,oče in mama ovira ker menijo da ne smem imeti fanta

stara sem 12 let in sem fanta spoznala ko je igral nogomet (na treningu) takoj sva se ujela vse je zgledalo popolno….ovira je ker me moja 24-letna sestra vedno zasleduje in se vede kot moja mama (nesmeš imeti fanta,itd,itd.) to najbolj sobražim….mami sem to zaupala ampak je rekla da sem premlada za fanta in da je na prvem mesti šola potem pa vse ostalo isto meni tudi oče…..kar na jok mi gre vsak dan zaradi tega….ne dojamejo da sem zdraven tega fanta srečna in da sem varna :(((….zadnjič ko je igral oz. imel trening je bil s prijateljem pred igriščem ter se menil z enim gospodom (prevoznikom) ko so končali s pogovorm s gospodom sem šla do gospoda in mu zaupala da sem zaljubljena v tega fanta zdraven mene je bila tudi moja bff….ta gospod je rekel njemu da sem v njega potem pa je on rekel da če hočem kaj moram biti sama in ne v spremstvu bff ker ga je sram….jutri torej v petek,4.4. grem pred nogometno igrišče ker imajo trening in bom videla kaj se bo zgodilo upam da me ne bo sestra najdla ker če me dobi sm po domačerečeno najebala…..čutim strah v sebi ker ga imam zelo rada….pliss help me!!!

jah moje mnenje je to da majo tvoji starsi prav sam če mas tega fanta res rada probi razložit tvojim staršem kako se ob njem pocutiš varno in srecno in tudi tega fanta probi domov pripeljat da ga tvoja starša bolj dobro spoznata 🙂

Stara si komaj 12 let, to je definitivno prehitro za zvezo.

nova
Uredništvo priporoča

Fak no, pri 12 letih fanta?! Kam smo prišli..

hmmm….sicer je prezgodaj, ampak vseeno bolj važno koliko je star ta fant? 12-14 OK pač otročarije, 15+ bi jih moralo skrbeti.

Enako tezavo je imela moja bff a je to resila ko je starsem predstavila svojega fanta in njegove dobre lastnosti…zelim ti veliko srece

No uglaunem js sm skor dvanajst koncala sm sesti razred in mam fanta ki je koncau sedmi razred ful ga mam rada moji starsi p mislm da ne vejo ampk moj brat ve in je sedemnajst pac ja moj nasvet je da ga predstavis starsem da vidjo da je dobr

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close