Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Spoznala bom bivšo…

Spoznala bom bivšo…

Hei!

No naslov pove vse.
🙂
Skupaj sva sedaj že več kot eno leto, imava se fino. Vrjetno ste kje že kaj zasledili, ko sem pisala. Bila sem (še vedno sem, ampak doooosti manj) bolano lubusumna na njegovo bivšo. Pač včasih je klicala in podobno. Skupaj nista že več kot 6 let! Njemu zaupam, ampak ona se mi je zdela sumljiva.
Z njo je prekinil stike, ker je videl, da me je prizadelo in tudi njemu se je zdelo, da to ne paše v odnos.
Sedaj sem svojo lubusumnost umirila. (no to je na kratko) 🙂

No sedaj je en tragičen dogodek pripeljal do tega da se srečava.
Od mojega prijatelj je umru, (bilo so vsi prijatelji v sredji šoli oz. srednejšolskem gledalaišču, prav tako njegova bivša)
Sedaj so se vsi srečali na pogrebu. Cel teater, seveda je bila tam tudi ona.

V petek imamo dobrodelno predstavo, ki je povečena pokojnikovi punci, ki je noseča (boga reva) in tam se bova srečali.

Malo sem živčna, nervozna ampak po eni strani vem, da bo to srečanje morda rešilo mojo lubusumje, moj namišljen starh.

Kaj naj storim, kaj mi svetujete.
Predstavil me bo to je že rekel, kar je logično, bolj bedno izpadeš, če se delaš, da ne vidiš…

Ampak mene vseeno žere to, da bom videla nekoga, ki je nekoč prizadel mojega fanta, nekoga zaradi katere sva se kar nekaj krat skregala…..

Morda samo pretiravam, ampak res nevem kaj naj storim.

Kaj menite vi?
Hvala za odgovore.

LP

********************************************* We all know that cats rule the world!

Meni nič ni jasno kdo ali kaj je “umru” – se večkrat zelo nenatančno izražaš …Sicer pa si čist zgrešila point – na dobrodelno predstavo greš zato, da se pokloniš spominu na pokojnika in ne za to da boš spoznala ex od tvojega tipa tam. Boli te k… za to, saj greš iz čist drugega razloga tja. Doooh 🙁 Vse skup zelo otročje.

_________________________________ Inaction is a Weapon of Mass Destruction.

Umru je prijatelj od mojega fanta. Pred leti so skupaj delali v istem srednješolskem teatru (EST 2. gimnazija), predstava se pokloni pokjnikovi punci, ves izkupiček predstave se podari njenemu nerojenemu otroku.

Ker je bila njegova bivša tudi članica ESTja, bo seveda tudi tam, to bo pač druženje. Normalno, da grem s svojim fantom tja. Normalno, da me bo predstavil ne…

Pač mešani občutki se mi porajajo ob tem ne.
Kot sem napisala, sem bila zelo ljubumna nanjo, ker ni dala miru…

********************************************* We all know that cats rule the world!

Chick fight bi najbrž zbral dosti denarja in ker gre za plemeniti namen…

_________________________________________________________________________ Dragon - Bog ima obraz.

🙂 🙂

Nočem se spuščat tako nizko no 🙂

Hočem izpast čim bolj na easy 🙂

********************************************* We all know that cats rule the world!

To bo težko ker nisi 🙂 (na easy)… mogoče je bila pa bivša bolj na easy, se nista kregala zaradi drugih bivših, hej plus pika zanjo. Kaj boš pa zdaj 🙂 ?

lp ajs

Scene. Bivši je bivši zato, ker ni šlo. Če bi bilo vse super, ne bi bil bivši. Je pa punca (oz. partner) tvoj najboljši prijatelj. Mu zaupaš več kot kateremukoli drugemu najboljšemu prijatelju. Če nisi z njim ravno samo par mesecev, te najbrž tudi zanima kaj se z njim dogaja, lajf pa to. Potem dobiš pa novo punco (oz. partnerja) ki začne zganjat halo zaradi stikov z bivšo (oz. partnerjem) in te sili, da jo skenslaš. Saj pravim, scene.

lp ajs

PS: sem se potrudil za politično korekten odgovor :))

po moje bo kar znorela :)))

_________________________________ Inaction is a Weapon of Mass Destruction.

Draga Maja!

Kaj bi dal, da bi nekdo fuknu atomsko bombo na Maribor, si ne znaš predstavljat. Vse vas kmete zbrisat z obličja Zemlje.

Atomski pozdrav

P.S. Če mi daš svoje ime in priimek, te počastim z dobrodelnim obiskom. S puško ti bom prestrelu glavo in te dobrodelno odrešil mizerne eksistence mariborske miselnosti. Preostanek mariborske populacije po želji. Začnem z EST.

Maja!

Halo!? Tragedija, kaj se dogaja! Kako si drznejo pod glavno dogajanje uvrstiti pogreb in nosečo vdovo, medtem, ko boš ti spoznala BIVŠO PUNCO SVOJEGA FANTA!

Kam gre ta svet.
Noben več ne zna postavljat prioritet.

Novi refren za naš novi komad!

Ako želiš, se lahko dogovorimo in pridemo Turbo Angels igrati na pogreb s tem novim komadom in vsem žalujočim (še posebej staršim pokojnega) damo vedeti, da si edina žrtev na pogrebu TI!!!

Turbo pozdrav

“Njemu zaupam, ampak ona se mi je zdela sumljiva”

It takes two to tangoo. Če se zdi je zdela sumljiva, potem mu ne zaupaš.

Mimgrede, že veš, kaj boš oblekla in obula za to priložnost, ko se boš srečala z njegovo bivšo? Ne pozabi na pedikerja, maskerja, frizerja, mesarja, maserja, manikerja, in zobarja.

Z njegovo bivšo sta se kregala zaradi njenega ljubosumja nenehano. Ona je popenila, da je samo pozdravil nekoga na cesti. Ona je bila njegova prva resna punca tako, da se zaradi bivših nista mogla kregat 🙂 🙂

Kregala sta se samo zaradi njenih izpadov, pa še kaj druga bi se našlo. saj ni važno. Tema ni to, 🙂

********************************************* We all know that cats rule the world!

Pa kaj ti je, si čisto OK?

Na ta forum pa res človek ne more več nič napisat, ne da bi kakšen psihopat vletel 🙂

********************************************* We all know that cats rule the world!

Draga Maja!

Če bi se intimno spoznala, bi js bil najboljša stvar, ki te je doletela. Še posebej analno. Drugače sem zelo prijeten, nežen in uvideven človek.

Pa ti res nisi ok 🙂

********************************************* We all know that cats rule the world!

Draga Maja!

Upam, da nisi debela zavaljena grda mariborska prasica, kajti potemtakem bi bil ves moj trud zate zaman. A bi bila moje dekle?

Dekliški pozdrav

Nisem debela… niti prasica!!!

In ne bi bila tvoje dekle, logično ne…

********************************************* We all know that cats rule the world!

Ljuba Maja!

Veseli me, da sva razčistila nesporazume. Veselim se snidenja s teboj.

Predsrečanjski pozdrav

Pa kdo si ti?
Milim kaj se sploh greš?

********************************************* We all know that cats rule the world!

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close