Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost kaj kupiti razredničarki?

kaj kupiti razredničarki?

ob koncu četrtega letnika? o njenih interesih vemo bolj malo, ker je bolj preprosta, zaprta vase, a vseeno izredno ljubeča, tako, da smo v krasnih odnosih.. ima pa štiri majhne otroke, uči zgodovino…

radi bi ji kupili kaj res originalnega (npr. ne spet raznih bonov, šalčk, servisov, knjig…) pa me zanima, če ima mogoče kdo kakšno idejo? kaj ste vi kupili razrednikom, če sploh ste kaj?

steklen vibrator, pokličite v Steklarno Rogaško

vibrator ja!!!!!!!!!!!!!!!!!

nova
Uredništvo priporoča

Naši razredničarki smo kupili ročno granato in na zatič napisali: ODPRITE TUKAJ!

Vaši razredničarki?? Hmmmm … Nimam idej.

------------------------------------------------------------------- Think of how stupid the average person is. Then realise half of them is stupider than that.

hehe, to me spominja na foro, ko na steklenički z nitroglicerinom piše: Pred uporabo pretresi. :-))))

OJ!
Mi smo kupil en ful hud nalivnik.

Jst bi glede na opis kupila kkšno lepo posteljnino (iz kakšnega fajn materiala)

Kakšno sliko, recimo manjša Evo od Poljančeve ali uokvirjen motiv idrijske čipke, na zadnji strani pa OBVEZNO vašo podpisi. Bodite prepričani, da bo sliko kdaj pogledala tudi z zadnje strani, kjer so podpisi, saj očitno dela s srcem.

Ni tako temnega oblaka, da ne bi imel vsaj svetlega robu.

mi smo naši podarili bon za neke toplice za en teden za 2 osebi… mislim da je bla prezadovoljna

sama korupcija in podkupovanje.
Taka darila so po zakonu prepovedana.

podkupovanje? potem, ko je že vsega konec? :))

Vsaga konec? če bi napisala po koncu mature ali strokovnih izpitov že, tako pa je napisala OB koncu 4. letnika.

Celo leto vas je zajebavala, za to dobila plačo, pol pa naj bi še darilo dobila. Če se spomnim svoje razredničarke v 4 letniku, bi še danes dal prasici najraje eno na gobec.

No, no, no… Občutek je bil najbrž obojestranski.:))

Kupite oz. naredite kaj luštne, ampak ne za veliko denarja. Če boste za darilo dali precej denarja, se verjetno ne bo dobro počutila.
Mogoče jo povabite na kak skupni piknik ali pa ji podarite kakšno skupno fotko, ali pa mogoče lonček na katerega daste kako tako fotko…

Mi smo našemu razredniku kupili ročno uro, pa lepo zaranžirali zraven eno lepo kravato. Podobno lahko storite tudi vi, naprimer da ji kupite žensko uro (stil boste že znali razbrati, če ste bili z njo 4 leta), pa kakšno lepo rutko (če je tak tip človeka, drugač pa kej podobnega), pa neste nekam lepo zaranžirat, zraven pa bi jaz dala še eno voščilnico (ne kupljeno, naj jo nekdo izmed vas naredi) pa en lep verz sklamfate skup, pa se vsi podpišete, pa boste pustili izredno lep, oseben vtis. Vas ne bo hitro pozabila.

Lp
Medika

Zdravo!

Zelo lep je tudi šopek vrtnic,,,,,,vsak učenec naj ji izroči eno in naj ji pri tem pove kako lepo misel o svojih izkušnjah z njo.

lp

Naš razred je kupil razredničarki v 3. letniku vibrator.
v 4. letniku sem šla na inčtrukcije k njej za matematiko, pa mi je povedala, da ga redno uporablja,
ko moža ni doma je namreč tovornjakar in je zelo malo z možem. Večkrat smo si zaupale take vroče izkušnjice.

Na koncu šolskega leta pa smo ji kupili knjigo “ženski orgazem”

lp

Ideja:

https://www.etsy.com/listing/498648144/cute-red-crochet-beaded-necklace?ref=shop_home_active_19

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close