Najdi forum

kamenček na zobu

ga mogoče katera ima? izkušnje, dobre, slabe?
rada bi ga imela, pa ne za večno. pa tudi ne za 2 tedna.

mogoče katera ve, kje na gorenjskem bi si ga lahko dala? ali to delajo samo zobozdravniki ali tudi kdo drug?

hvala za odgovore

lp

Ti ni skoda uniciti zobe?

jst ti lahko granitno kocko namontiram..kaj bos s kamenckom…

nova
Uredništvo priporoča

Uhhh, mela bi ga, pa ne za večno, pa tudi ne za 3 tedne….Jao ženska, ti sploh veš kaj boš jedla danes za večerjo?

___________________________________________________ http://www.mobisux.com/tabla/download.php?Number=2170983

saj se dobijo tudi za nalepit.

Zobni kamen bi rada?

lp ajs

iz zobom se vrži na kamen pa boš mela kamenček!
pa kva je sploh fora, da si vgradiš kamen v zob???

mislim, da bi bilo boljše da se lepo umiješ in urihtš pa bo

Zajčica, vsako zelo resno vprašanje je na tem forumu popljuvano ali nerazumljeno. Tukaj so sami taki, ki so ali brez zob ali imajo škrbine in mostičke ter zobe zglodane od kariesa ali dentjero, tako da so ti fouš tvojih lepih zob, ki bi jih okrasila s kamenčkom.

Pravo luknjanje zoba ti odsvetujem, prav tako ti bo to odsvetovala večina zobozdravnikov. Razmisli o posebnih kamenčkih, ki se nalepijo na zob.

Tejči, saj se mi je kar dozdevalo da bo tema popljuvana zaradi nedoraslih osebkov.

Normalno da si kamenčka nebi dala vgraditi v zob – to mi sploh ne odgovarja na dolgi rok, seveda bi tega za nalimat.

hvala za vse, al pa za nič

Živjo.
Sama imam kamenček na desni dvojkici kakšna slaba dva meseca že in moram povedat da sem zadovoljna z njim.
Naredila mi ga je moja zobozdravnica, postopek pa je sledeč: najprej ti očisti zob z posebno snovjo, potem ti da gor neko snov-kao lepilo, nanjo kamenček, ki ga takrat še lahko premika ko se gledaš v ogledalu, potem pa ga posuši z tisto modro lučko s katero suši bele zalivke.
Povedati moram, da so me prve tedne vsi gledali v zobe, kao kaj se ti pa tako sveti, sedaj pa sem že navajena in je de mene. Če z jezikom potegnem po zobu ga sploh ne čutim, prav tako me ne ovira pri hranjenju….
Vse skupaj je stalo 6.500,00 SIT, zobozdravnica je rekla da se ga da prestavit na drugo mesto če mi tu ne bo všeč, oziroma se ga da odstranit kadar hočeš.

Upam da sem ti pomagala, lep dan.
M.

Hmmmm… Prijateljica ga je imela. Po mesecu ali dveh si ga je dala dol. Tam ji je za vedno ostal siv flek. Flek jo ni motil, motilo jo je lepilo, ki je ostalo. Minila sta približno dva tedna in začel jo je boleti zob. Odšla je na ultrazvok zoba in ugotovila, da so se ji nevarne snovi v lepilu začele seliti v zob. Zato je zob morala zbrusiti. Ni
Nje sliši se hudo ampak je, saj ji zdaj manjka pol zoba. To ti es ne priporočam, če ga ne nameravaš imeti večno.
Lp, Pomoc.si!

Rajši pircing na jezik.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close