Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Zakaj še nimam fanta?

Zakaj še nimam fanta?

Živjo!

Stara sem 16 let in sem 3. letnik gimnazije. Ne razumem, zakaj nimam fanta. Nisem grda (vsi mi pravijo, kako sem ‘luštkana’), nisem debela (moj ITM je 18,7), s športom se ukvarjam vsak dan, nisem zagrenjena in too shy, sem uspešna glasbenica in odličnjakinja. Moj namen se ni hvaliti, ampak res ne razumem, zakaj me nihče ne vpraša, ali bi hodila. Pa imam vsake toliko časa občutek, da me kakšen gleda, vpraša pa nobeden. 🙁 V osnovni šoli sta me dva osvajala, a sem ju zavrnila, ker sem bila preveč sramežljiva in še nepripravljena. Sedaj to nima veze, ker je drugo okolje (takrat smo živeli še na vasi, potem pa smo se preselili v mesto, tu pa nič).

Vse sošolke imajo že fante (res da jih ima kar nekaj par let starejših- na kar jaz absolutno nisem pripravljena), razen nekaj estetsko neprivlačnih.

Kaj je z vami fantje, no?

Se veliko smejiš?

Iz kerega mesta pa si?

nova
Uredništvo priporoča

Ja, ogromno. Nasploh sem vesela, ko sem v družbi. Razen, če mi gre kaj narobe, se jezim po hodnikih na kontrolne naloge ali snov, tekmovanja, … :P- v dobrem smislu.

Res pa je, da sem izgubila stik s fanti, s tem, ko smo se preselili v mesto (že v času OŠ). Včasih sem imela prijatelje fante in punce, po selitvi samo punce, sedaj- odkar sem v gimnaziji, pa so ti fantje sošolci (med katerimi nimam in ne želim imeti interesa, so pač take osebnosti). Pa da ne bo pomote, nisem izbirčna, kot morda izgleda.

Punca, komaj 16 let imaš. Če boš čez 10 let še vedno ne imela niti enega fanta, takrat se lahko začneš sekirat. Ne skrbi, do takrat boš pa že menda našla nekoga. 🙂

jst sm str 15 let, pa men tut pravijo da sm lustn no, pa hodim v fitnes pa mam uredu postavo, pa se nikoli nosm mel punce,..

Joj punca ne sekiraj se, jaz sem stara 18 pa ga še nisem imela, ko bo prišel bo pač prišel, ne skrbi 😉

Iz kje pa si? Pa na kero šolo hodš? 🙂

Jaz se pa ravno obratno sprašujem, če je mogoče dobiti punco. Tukaj sem pa še spraševal -> http://med.over.net/forum5/read.php?17,9190766 … Ah ja danes prej fanta/dekle dobiš, če si na socialnih omrežjih in se slikaš z delkotejem. Ali pa obratno deci “mišice” večina v zdejžnih cajtih jih itak nima, ker so polni kemije…

matr, k bi bil spet tok str, bi takoj te prašu… sm letnik 83 pa iščem punco kot nor, pa še zmeri nobene najdu. prej bi reku da večina jih je kr ”fenci” po domač povadan, ful majo tok kriterjov pa mora bit tko pa tko, pa mora bit tok visok, pa mišice pa ne vem bogavedi še kaj. KAJ BI DAL DA BI ŽE NAŠU VSAJ ENO ?!?! Obupan samo na tem področju, pri vsem ostalim pa lahko samo rečem… hvala za avto k ga vozm, hvala za službo k jo mam, hvala za solidne finance k ga mam, hvala za stanovanje k ga mam, hvala za v glavnem vse……. samo kaj naj rečem, sm že ratu obupan na tem področju tak da… se lahko tolažm da mam vse ostalo, drugače pa gledam… upam… *smrk* …enkrat :obupani as

Zato te pa nobena noče. Ker si obupan in to so tudi vibracije, ki jih oddajaš.


Js pravim, da za vse obstaja svoj čas; za prvi zmenek, prvi poljub, prvo zvezo, prvi seks itd., in če nekdo teh stvari ne izkusi ob za to primernem času, se potem dogaja to – psihična zj****ost in na silo poskušanje nadomestiti zamujeno za nazaj.

sej lahko tudi punca praša fanta

Jas bom stara 17 in do zdaj se nismem mela nobenega fanta….ne sekiraj se daj casu cas ker itak se pa najlepse zgodi nepricakovano! �

hej
tudi jaz bom kmalu 17. sem rjavolas, rjavook, suh, visok 180cm….sem imel 2 punci vendar letos sem imel zelo natrpano leto zato ni bilo časa za druge stvari. če je kera samska zainteresirana spoznat nekoga se lahko zmenmo.

lp 🙂

Jaz sem sicer zelo mala za svoja leta 156cm Srpak nic za to bom lazje poslusala bitje srca ko bom v fantovem objemu:$ mam lepe rjave oci (tako mi vsi pravijo)…rada pomagm in pa za osebo ki mi veliko pomeni sem pripravljena narediti vse!

Zivjo vsii ☺tudi js bom kmalu stara 17 in ze kar lep cas nisem imela fanta… vcasih pridejo dnevi ko bi nad ljubeznijo povsem obupala… vem da sem se mlada toda zelja po tem da bi imela fanta je iz dneva v dan vecja tako kot strah da fanta zame na tem planetu sploh ni -.-” + do zdaj sem imela le enega fanta:/

saj bo že nekdo prišel v tvoje življenje, ki ga boš imela rada. pri meni je blo tako da sem bivšo punco spoznal ob času kjer bi najmanj to pričakoval 🙂

Oj. Tudi jaz imam to težavo, mogoče še kaj več. Imam 16 let pa še nisem imel punc. Ne da nisem imel punce, sploh nisem v nikakršnem stiku z nobeno. Sem zelo sramežliv predvsem pred puncami. Če je že kakšna punca v moji bližini in se pogovarja z mojim sošolcem me je že strah in mi je nekako nerodno vse. Nisem imel še nobene punce, v šoli nimam sošolk saj sem v takšnem programu. Imel sem v osnovni 2 sošolki, ampak obe sta bile take čudne osebnosti in znjimi več ne držim stike. Imam fb, ampak sem zelo sramežljiv tako da ne upam pisati nobeni. Dolgo leta nisem bil zaljubljen, sedaj pa sem v eno leto mlajšo. Nevem če bi ona imela kaj z mano, saj dobiva prek 130 všečkov na slike, medtem ko jaz samo 20-25 in še to bolj od moških(kolegov). Nekajkrat sva si v šoli pogledala v oči tak po slučaju in sva takoj stran pogledala. Nevem kaj bi to pomenilo. Pa je še nekaj podobnih situacij bili s to punco. Dvomim, da se ji vidim ampak vseeno sem zaljubljen v njo in celo sanjam o njej včasih. Imam občutek, da nikoli nebom imel punce saj neupam pristopit do nobene. Ne preko fb-ja, v živo pa še bolj ne. Imam pa še takšno težavo, da nič ne hodim na žurke. Vem, da je sedaj moj čas, da grem ven, ampak enostavno nisem pripravljen nato, bojim se vsega skupaj. Pa tudi kolegov nimam prav preveč(3-4). Od nekaterih mojih sošolcev slišim, kako govori, da se je dopisoval z tisto pa tisto punco. Jaz pa takrat ostanem brez besed, saj se z nobeno ne dobisujem. Nevem ocenit samega sebe, ampak menim da nisem tako grd, da nebi mogel imeti nobene punce. Če bi dobil to punco v katero sem zaljubljen, bi se izpolnile moje želje. Enostavno se počutim nekaj posebnega med mojimi vrstniki. Saj vsi(je nekaj izjem) hodijo ven skupaj na žurke, se opijajo, norijo itd., medtem ko jaz neupam. Enostavno imam to blokado. Zadnjič sem se odločil, da bom kliknil to punco na fb-ju. Sem že napisal Hej pa nisem imel moči da bi poslal.
Ima kdo kakšen dober nasvet, da bi izgubil to sramežljivost?

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close