Najdi forum

prvi spolni odnos

kolko po prvem spolnem odnosu je normalno da krvavis? oz. ne krvavis ampak imas rjav izcedek?

Kako to misliš, koliko? Koliko časa poteka krvavenje? Torej v primerih, ko gre za zadebeljeno deviško kožico, lahko pride do tako obilne krvavitve kot je menstruacija in lahko krvaviš tudi dva ali tri dni. Ponavadi se pojavi majhna krvavitev, trajajoča nekaj ur ali minut. Lahko pa je sploh ni. Ali pa kot praviš samo rjav izcedek.

zato ker.. pri meni je bilo malo krvi takoj po spolnem odnosu… imam pa ze 4 rjavi izcedek… pa me zanima ce je to normalno?

nova
Uredništvo priporoča

se opravicujem.. 4 dni sem hotla napisat

Po moje je vse OK. Če boš pa še dlje krvavela, se pa le posvetuj z ginekologom. Če pri ginekologu še nisi bila, kar pogumno pot pod noge, če ne zaradi drugega, pa zaradi kontracepcije.

Nč ni narobe. Ti sm VARNO uživaj naprej.

Kontracepcija?

Dajte no, Slovencev je ja premalo !!!!!

Perpetua

Pa ti postori kaj da se bo stanje izboljšalo!

Perperuta, torej veselo na delo… !

kateri položaj je najboljši za prvi spolni odnos .ali lahko pride pri prvem spolnem odnosi do krvavitve ali ne in kako dolgo traje krvavitev :krvavitev se takoj pojavi ali ne ?prosim za odgovor

položaj? kak vama pač paše. Sicer priporočam misijonarski za prvič.Kar se tiče krvavitve se pa mi zdi, da se punce čist preveč obremenjujete s tem. Sej če dobiš ponoči menstruacijo se tu tud kdaj postelnina zapacka, pa ne paničpariš. Pač v stroj vrežeš. Sicer pa krvavitve so odvisne od vsake punce posebej. Od mojih frendic ni skor nobena krvavela, jaz sem ob samem predrtju, trajalo pa je lih pol urce vsega skup, nič posebnega (krvavitev mislim). Ne se obremenjevat s tem, pomembno je, da se brezskrbno in sproščeno ter z zgornjo glavo podata v svet spolnosti.

hey! mene nekaj zanima. ne dolgo nazaj sem imela spolni odnos s fantom, vendar sem ga mela 1. dan menstruacije. krvavela nisem skoraj nič,nisva pa imela zaščite. sedaj imam menstruacijo že več kot 1 teden in se ne ustavi. je za to morda kriva jutranja tabletka ki sem jo vzela ker sem se bala da sem zanosila?

ja čisto možno, da je to zaradi tabletke..drugič pa le uporabita kondom, ker ni le fora tega da ne bi zanosila ampak se tudi prenašajo spolno prenosljive bolezni.

lp

ojla 🙂 s fantom sva imela 1.spolni odnos..oba imava 15let…ker je on že imel spolne odnose, jas pa ne, je bila to zame še hujša odločiteu. skupaj sva 5mesecev. zelo se imava rada in si zaupava, zato sva se odločila da je čas…najprej me je zelo bolelo in 2x sem krvavela…krvavela sem tudi še kakšno uro po spolnem odnosu..sedaj je vredu,a me vseeno skrbi. če se dotaknem nožnice boj spodaj, me malo zaboli. ampak je boljše,,od sexa je minil že en dan, a imam še vedno rdeč izcedek iz noznice…imate kakšen nasvet? hvala.:)

kdaj je pametno prvič..jaz sem star 14…pa bi rad čim prej….svetujte mi..

mucaatwogkp: To je povsem normalno – nekatere krvavijo dlje, nekatere manj. Priporočam ti samo, da nekaj časa počakaš do naslednjega spolnega odnosa.

mucek 2312: Takrat ko si pripravljen 😉 ne smeš samo za to, da maš to skozi..
Počakaj na pravo punco in pravo priložnost 🙂

Hej mene zanima kako učinkovita bi bila kontracepcija v primeru:
kondom+neplodni dnevi+metoda pull out.
kaj pravite?

Če so neplodni dnevi, je zaščita že zaradi tega 100%, toda, kako pa 100% veš, kdaj so neplodni dnevi? Metoda pull out je seveda bistveno manj zanesljiva, nekaj možnosti zanositve obstaja s predsemensko tekočino. Kondom je načeloma zelo zanesljiv, saj ne “spušča”, vendar pa lahko pride do napake pri uporabi.

Matjaž

načeloma me je zanimalo, kako učinkovito bi bilo, če vse skupaj prakticiram?:)

Čita se zelo zanesljivo. Probaj, pa boš videla 😉

Matjaž

Ali pri prvem spolnem odnosu punco zlo boli? Mene je fuull strah krvavenja in bolecine … upam da punce ne boli zlo js bi ful rada mela spolni odnos samo se bojim ker mnda zlo boli in ful krvavis

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close