Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost 15 letna in 30 letnik

15 letna in 30 letnik

Ne vem kako naj začnem.

Pred kratkim sem ugotovila, da je hči pred 1 letom imela spolno razmerje z 30 letnikom (takrat je bila stara 15 let). Pogovorila sem se z njo in ugotovila, da jo je ta fant že nakaj časa napeljeval na seks, in tako je dobila občutek, da si tega sama želi.

Oba s partnerjem sva razočarana in ogrožena, da je 30 letnik imel spolni odnos s 15 letnico. Zelo sva zmedena kako ukrepati naprej, hči pravi, da do njega ne čuti sovraštva, enostavno ne moreva verjetio, da na zunaj zrel in resen 30 letnik tako izkoristi priliko.

lp, Nena

Je on sploh vedel koliko je stara? Zakaj vajina hčerka ne nosi del odgovornosti?

Sicer je res, da je 30letnik izkoristil vajino hčerko, vendar pa ona pri 15ih tudi ni več tak “mala” da nebi vedla zakaj se gre. Vsak sprejema svoje odločitve, ona jo je tud.
Za mojo punco so pri 16ih tud 35letni gledli pa jo žicali. Eni pač majo radi mlade, nedolžne. Mislim, da to ni glih nek redek pojav, nažalost. Tak pač je

nova
Uredništvo priporoča

Nena, razumem tvojo ogorčenost in vse… ne vem pa, kaj bi sedaj, po enem letu, sploh rada storila? Ukrepala naprej? Kako?

Morda je že malo pozno, ampak edino ukrepanje, ki se ga bi morala iti, pa ne šele sedaj, je pogovor s hčerko – o vsem, o seksu, o varnem seksu, o pomeni spolnosti, o odraščanju, o ljubezni, o zvezah, o samospoštovanju, o cenjenju lastnega telesa… Moje čisto osebno mnenje je, da pač res pri 30-letniku, ki seksa s 15-letnico, ni vse čisto (čeprav vidim, da je tak pogled čedalje redkejši, ampak tako pač gledam na te zadeve, odrasli bi naj bili zrelejši in 30-letnik zame nima niti kaj gledati 15-letnice, če je zrel). Vendar mislim, da bi bilo bolje, da kot da se posvečata njemu, da se posvetita hčerki. Zakaj za vraga je sploh privolila v tak odnos? Kako ona gleda na spolnost? Ste se kdaj pogovarjali o tem, kaj seks sploh je? Ni samo fizičen odnos.

Zakaj bi vidva rada ukrepala nekaj na fronti proti njemu? Tačas pa je vajina 16-letnica še vedno izgubljena. Je toliko drugačna od lanske 15-letnice?

Pripoved 30-letnika:
“Danes sem šel po svojo punco v šolo. Ko sva odhajala ven so se za mano drli “pedofil, pedofil!”. Nevem, sicer je res, da je punca stara 15 let ampak vsak živi svoje življenje. To me je zelo užalilo in tisti dan pokvarilo najino obletnico 10ih let zveze.” 😀

Dobra 🙂

Pa še par dejstev za lažje razumevanje:

Post je fake. Nekdo se pač zabava nad odgovori. In naj se.

Dekleta so najlepša, ko vstopijo v puberteto in morda, zelo pogojno, do sredine 20 let. Kot taka so všeč vsem moškim. Ne glede na starost.Tako 13 letniku kot 75 letniku. Vsem. Celo Berlusconiju. Celo Donald Trumpu. Simple as that.

V svetu manekenstva, fotomodelov in podobno je 15 let in navzgor, včasih tudi navzdol normalna starost. V sklopu te scene je ogormno spolnih zvez 15 ali 16 letnih mladostnic z moškimi ki so starejši od njih. Močno starejši. No naj vas ne zaskrbi takoj, posiljenih tam ni. Vse imajo odnose prostovoljno.
Fantov njihove starosti tam ni, da bi se ubadali z njimi.

V svetu musličev pa sevede poroka pri 9 ali kadarkoli že, konzumacija zakona pa ko dekle vstopi v puberteto, če se možu zdi toliko časa čakati. Marsikdo ne more čakati tudi iz praktičnih razlogov, saj lahko deklico dobijo kot darilo, kot poplačilo dolga, jo enostavno kupi in ti moški so lahko toliko stari, da čakanje ni ravno neka opcija za njih 🙂

Have fun.

alencka – odličen odgovor!

gumpec, stika z realnostjo pa ravno nimaš, kajne? seveda je v svetu 15-letnih manekenk vse prostovoljno. ni drog, ni zlorab, ni prisile. lep je ta tvoj svet. z realnim pa nima dosti veze.

p. s. S postavljanjem donalda trumpa in berlusconija za zgled pa poveš vse. aleluja, rešena je človeška vrsta.

seveda dopuščam možnost, da se delaš norca. ampak meni se ta tema pač ne zdi primerna za delanje norca.

Js vedno vprašam punco, žensko koliko je stara. Star sem 26 let in se imel priložnost da bi imel kaj več z 16, 17 letnicami vendar se mi zdijo to premlade zame, tako da gledam ženske med 20 in 30. Po mojem so 15 letnice radovedne, 35 letniki pa to izkoriščajo in si s tem dvigujejo bolan ego. Moje mnenje.

Pod nujno morata prijaviti tega človeka policiji, ker je pedofil. Mislim, začne se z mladoletnicami, konča pa se pri otrocih. Vi kar dopuščajte to, ampak to ni normalno, ko bo enkrat si privoščil 10 letnico, pa se boste zgražali.

Bolni ste mi vsi, ki to dopuščate.

se strinjam s predhodnikom. Ona je bila v bistvu “posiljena”, saj nihče ne more trditi, da si je ona to res želela, saj sploh še ne pozna svojega telesa in vsi vemo, kako je ko si stisnjen v kot in nate pritiska teža telesa in te z prepričevanjem in silo obenem sili v sex, kjer na koncu tudi popustiš.

Pozdravljeni.

Vsekakor morate ukrepati in raziskati kaj je v ozadju tega. Danes je žal že zelo veliko starejših moških, ki želijo pod pretvezo le izkoristiti mlade punce. Kot starši lahko to preprečite. Pogovorite se z svojo hčerko in če bo mogoče tudi z gospodom. Poučite svojo hčerko o vsem.

Vse dobro.

Gabrijela Ploj, mag.psihologije, prof. Moderatorka foruma Mladi in Adolescenca http://med.over.net/forum5/list.php?393 in Mladi, ljubezen in spolnost http://med.over.net/forum5/list.php?17 Na vsako vprašanje, ki mi ga boste zastavili bom z veseljem odgovorila. Če imate vprašanje, ki ga ne želite objaviti na forumu mi lahko pišete na [email protected]. "Nič ni tako slabo, da ne bi vsebovalo nečesa koristnega!"

Nhče od teh, s katerimi sem seksala pri petnajstih me ni posilil. Ne glede na njegova leta sem si moškega zmeraj sama napeljala v seks. In tudi vaše punšle je samo hotelo ta seks, pa če ji je bilo všeč ali ne in če je to vam sprejemljivo ali ne. Edino na kar se lahko obešate, so leta tega moškega. Če bi bil star toliko kot ona bi bila pa kaj? Radovedna najstnika?? Kakšen pedofil neki. Je že vedel, da mora punca imeti več kot štirinajst za obsodbo.

Zakonska dovoljena meja je 16 let, ne 14.

Zakonik, ne govorim o prekršku, ker je to minorna zadeva, temveč o kaznivem dejanju z možnostjo obsodbe.

KZ RS
Spolni napad na osebo, mlajšo od petnajst let
173. člen

(1) Kdor spolno občuje ali stori kakšno drugo spolno dejanje z osebo drugega ali istega spola, ki še ni stara petnajst let, se kaznuje z zaporom od treh do osmih let.

No, poznam par, sta bila ona 14, on 28. Kasneje sta dobila otroka.
Tega pedofila bi bilo tudi treba zapreti, samo sedaj je že prepozno.

Pozdravljeni.

Vsekakor morate ukrepati in raziskati kaj je v ozadju tega. Danes je žal že zelo veliko starejših moških, ki želijo pod pretvezo le izkoristiti mlade punce. Kot starši lahko to preprečite. Pogovorite se z svojo hčerko in če bo mogoče tudi z gospodom. Poučite svojo hčerko o vsem.

Vse dobro.

___________________________________

Haha nič ne bo, po zakonu je 15+ v redu, punca se je očitno strinjala, tako da npr. na sodišču to ne bi šlo skozi. Otroke je treba prej vzgojit. Sicer pa vsaka 15letnica (normalna) gleda fante približno svoje razvitosti. Tako da če se je sploh spustila v neke pogovore s še enkrat starejšim, ji je to pač všeč. Sigurno bo še naprej (kao po naključju) imela tipe enkrat starejše od nje. Dejstvo.

Za tipa je pa zelo slabo, da se mu da ukvarjat s 15letnim otrokom. Lahko je že zelo razvita, ampak je neizkušena in totalno nerodna. Ne vem kaj mu je pri tem všeč.. Oba se naj vprašata.

Na,kaj se zdaj nekaj pametuje,res se je težko sprijazniti,če imaš hčerko kurbo in kako posilstvo neki,kaj pa če je ona njega zapeljevala,kar je zelo verjetno,potem pa posilstvo,pa take,bogove koliko je že takih starejših skozi dala… revica,mogoče so kakšni drugi interesi vmes naprimernda on noče biti njen partner….zdaj pa ona najbolj uboga..

“”IN KAJ ZDAJ???” Čisto nič! Od tega je minilo že več kot eno leto, stara je bila dovolj, dobila je kar je iskala. Čas za pogovor je bilo pred dogodkom.

Kdo pa pravi, da je zrel in resen? Vi?

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close