Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost najet sobo v hotelu?

najet sobo v hotelu?

Fant s katerim sva skupaj cca.2 meseca bo kmalu imel rojstni dan. Razmislala sm, da bi najela sobo v hotelu in mu pripravila nepozabno noc s plesom, morda primerno pijaco in seveda cudovitim seksom ter zajtrkom v postelji naslednje jutro. Zanima me kaj mislite o tem fanti (in punce), se vam zdi neprimerno ali celo ponizevalno? Mislim predvsem na to, da punca pelje tipa v hotel, on a organizira in plača ipd. Js sm stara 21, on bo 28.

bo kar dobra varjanta ce mene vprasas

a on da bi plačal??
LOL
če ga vabiš v hotel ti plačaj!!

nova
Uredništvo priporoča

Ljubica, če ima on rd in ga boš ti povabila, se spodobi, da ti plačaš.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Zapravljanje denarja po neumnem.
A misliš da sta postelja in zajtrk v hotelu boljše kot doma?

Tisti zajtrk, ki ti ga prinesejo v hotelsko sobo je zanič, če hočeš dobro jest se moraš potrudit do jedilnice, kjer lahko še kaj izbiraš.

Raje ga pelji v welness, ali pa na kakšen dvodnevi izlet.

jaz sem pa razumela da ona organizira in placa. 🙂
sicer pa res, za ta dnar.. a ves kako so hoteli dragi (razen ce ga mislis peljat v kako luknjo)

Aha, sej res, ko sem bolje prebral, vidim, da je bilo tako mišljeno.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

meni se zdi ideja super. sigurno boljse kot da mu kupis kaksen “praholovec”, aftershave in podobne bedarije.

Če ga že nameravaš odpeljati za eno noč v hotel, ga pelji vsaj nekaj deset kilometrov stran od doma, ne pa v domači kraj oz. mesto. Sicer pa obstajajo tudi drugi nastanitveni obrati, ki so cenejši kot hotel. Uporabi malo domišljije. Pelji ga nekam v naravo. Npr. kaka Kranjska Gora ali Otočec, sta pravi kraj za zaljubljence. Malo pobrskaj po netu in boš videla, da se v bližini teh dveh krajev da dobiti ne zelo drago prenočitev. Noč hitro mine, zakaj nebi naslednjega dne izkoristila še za pohajkovanje po okolici?

ne ti kar najam en dobr hotel pa kak sampanjec narocita in celo noc seksajta……

No ja, če denar ni problem, potlej si pa kar privoščita! 🙂

Super ideja!!!

Škoda vsazga dnarja. Tam se gonijo kurbe. Menda ne napeljuješ svojega dragega na to?

Mučenica

Plačala bom seveda js.
Svojega stanovanja ali kaj podobnega nimava, niti ne ziviva skupaj, zato mu tega na “domači” postli ne morem pripravit. Poleg tega si moj tip želi (kasneje, ko bo imel svojo hišo) vodno posteljo in zato sem se zelo potrudila in končno le odkrila hotel, kjer jih imajo. Namreč Lev, Slon, Union in ostali tega ne ponujajo.

zakon…
jst sm u hotelu pr 16 zgubla nedolznosyt…. zaKON JE BLO.. nepozabni spomini

Na kakšen apartma pa nisi pomislila, mogoče kje za vikend, sicer bo malo dražje verjetno ampak bosta imela en lep dvodnevni izlet …

Kater hotel pa, zvezdica?

Dobra ideja, samo ne iti v Creino v Kranju ker se razpada, je drag in umazan.
Pojdi nekam izven mesta (odvisno od kod sta).

hej super!

lp ajs

Tudi jaz sem svojega enkrat tako presenetila.)) Bil je čisto preč, zjutraj pa tak zadovoljen pogled. Res pa je, da je imela soba tudi jakuzzi, zraven sva pila šampanjec, jedla jagode, zjutraj pa sva naročila zajtrk s fantastičnim capučinom kar v sobo.

Ideja vžge, če razumeš:))

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close