Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Študij socialne gerontologije

Študij socialne gerontologije

Spoštovani,
Če koga zanima študij socialne gerontologije, naj mi javi na zs.
Lp,

Jaz sem ti pisala 🙂

Vprašajte potencialne delodajalce, če bi vas zaposlili. Jaz sem poslala mail več kot 50 ustanovam, odgovorilo mi jih je več kot 40, in NIHČE ni napisal, da bojo rabili tak pofil. Ga ni v sistematizaciji, pa še ZUJF. Tudi v tujini ni iskan.

Ojoj… jaz to študiram in imam službo, čeprav še nisem diplomirala. Prav tako nekaj zagnanih sošolcev.
Je pa res, da je poleg izobrazbe potreben socialni čut, prijaznost do strank in delodajalca, torej primeren karakter.
Veliko sreče in dobre volje želim 🙂
Lep pozdrav!

Pozdravljena Maja111!

Službo že imaš kot socialna gerontologinja? pač v tej smeri? smem vprašati kje? Tudi jaz to študiram in mi je res super študij. Ampak me neizmerno skrbi vsak dan bolj, glede zaposljivosti. poklic je sicer vpisan v KLASIUS, vendar še ne poznam nikogar, ki bi dejansko bil zaposlen kjerkoli kot socialni gerontolog.

LP

ojla, že pred dvema letoma sem diplomirala iz socialne gerontologije pa zaposlitve ni, kot soc. gerntolog. Sicer se veliko govori o starajoči se populaciji, pa država za to nima posluha. lp.

Sedaj je drugače; pozanimajte se.

 

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close