Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Okey, moj problem, star sem 21 let in junfr.

Okey, moj problem, star sem 21 let in junfr.

Kaj naj naredim? Želim same konstruktivne predloge.

10.000 sit, Tromostovje.

Pha, mavričnemu niti do kolen ne sežeš. On je 32. 🙂

Ne vem kaj bedarije sprašuješ, ker imaš itak samo dve možnosti in to dobro veš:
-poišči si kakšno, ki ti bo dala “zastonj” (v resnici ni nikoli nič zastonj)
-plačaj storitev

No obstaja še možnost, da eno z gorjačo po glavi kresneš, odvlečeš v svojo jamo in opraviš svoje, ampak dandanes je to kaznivo.

_________________________________________________________________________ Dragon - Bog ima obraz.
nova
Uredništvo priporoča

mogoče bi ti mavrični vitez lahko pomagal:))

ne sekiri se, nisi še toliko star, kolega je zgubil nedolžnost pri 27 in zdaj redno sexa.

lp

Poklič eno iz Salomonca, dej 10 jurjev pa bo problem rešen.

MISLIM, DA NO.1 NE BO VEČ DOLGO ŽIVELA

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

kak pa zgledaš? se mi neki lušta mladega mesa
ampak se bojim da ti po meni nobena več ne bo dovolj dobra

Vprašaj se raje zakaj je temu tako in probaj odpraviti vzroke/e.

Nekaj namigov:

a) nerealna pričakovanja – pretirano izbirčen
b) nedostopen
c) neobičajen videz (evfemizem za vizualno nesprejemljiv, po domače grd)
č) neprijeten telesni vonj
d) asocialen
e) prekomerna telesna teža
f) obupen karakter
g) sramežljivost
i) drugo/vse našteto

Lahko pa si tudi sposodiš fotrov avto (če je le-ta vsaj v srednjem srednjem razredu) in preskočiš nadležno ukvarjanje s seboj.

pejt vn čist sam, vzam si 2 dni miru, zadržuj se tam kjer je veliko punc, pa ne bit paničen

Ta zadnja je dobra, hehe. 🙂 Po možnosti naj za to izbere še dan, ko ma nekaj denarja, da lahko še kaki šampanjček časti. 😉

a) nerealna pričakovanja – pretirano izbirčen
Niti ne.

b) nedostopen
Da. Izogibam se jih.

c) neobičajen videz (evfemizem za vizualno nesprejemljiv, po domače grd)
Maneken nisem, grd pa tudi ne.

č) neprijeten telesni vonj
Redno se tuširam, pravijo da ne smrdim.

d) asocialen
Nimam smisla za humor.

e) prekomerna telesna teža
Pazim na težo, vsak dan telovadim.

f) obupen karakter
Ga skrivam.

g) sramežljivost
Malo že.

i) drugo/vse našteto

a sam ne ves kaj narst da ne bos vec junfr, a?

Ja, vidiš, niso tako grozni razlogi sploh ne, zdaj vsaj veš zakaj si v takem položaju kot nočeš biti.

Sramežljivost zna biti določeno podvrsti žensk simpatična, zato ti ni treba postati nek poln sebe tip, pač pa je dejstvo, da moraš okrepiti svojo samozavest, oz. najti neko znosno sorazmerje med pozitivno samopodobo, samospoštovanjem, pa moraš se nehat smilit sam sebi, zaradi sebe, ne zaradi bab, se ve. Sam veš, da da čist nič ne bi spremenilo tvojega duševnega stanja splošne obupanosti nad samim seboj, če bi spal s katero, vsaj čez čas, ko bi se evforija polegla bi bilo isto, mogoče še slabše, ker bi se začel obremenjevati s svojo posteljno prestavo in podobnim.

Torej, začni se ukvarjati s kolektivnimi športi, dejavnostmi, ki so ti v veselje, sigurno maš kake kolege, s katerimi bi lahko šel kam ven, če pa že hodiš in vedno tiho obsediš v kotu stiskajoč svoj gosti sok, medtem pa si drugi najdejo družbo, se spomni, da ni objektivnega razloga, da si misliš o sebi to kar si, drugi niso nič boljši ali kaj, samo drugače se dojemajo. Gradnja zdrave samopodobe je proces, ki traja vse življenje, začni z njim.

Vso srečo.

Zakaj bi bil pa to problem? Moraš biti tak kot vsi drugi ali kaj? Lepo počakaj miss Ta pravo in odprla se vama bodo nebesa. Medtem pa delaj na sebi, kot ti je rekla Sour cream. Ne obremenjuj se, uživaj raje lajf in bodi vesel, ker eno je zagotovo: zdrav si!
Samo kurbic si pa ne plačevat, lepo te prosim. Saj ne bi imel rad tako plehkega spomina na svoj prvi sex, a ne?

Bolš da imaš “plehek” spomin na prvi seks kot pa da ne seksaš. Sej ti tud zastonj seks še ne zagotavlja kvalitete. Z kakšno izkušeno prostitutko zna bit še boljše, pa še mal izkušenj si boš nabral.
Ti kar plačaj, na zastonj boš lahko še velik let čakal. Kar poglej mavričnega, kolk časa čaka, pa ni še nič na vidiku in še en cajt ne bo.

ampak jaz nič več ne čakam

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

Moj prijatelj je bil v isti situaciji. Ampak se ni sekiral, rekel je, ko bo pa bo. Potem pa nas je presenetil, ko je prikorakal v družbo s tako krasotico pod roko, da so vsem čeljusti dol popadale. Tudi ona je bila še junfar. Razvila se je krasna in vroča zveza in gotovo bo to zanj zelo lep spomin.

ej model….

zakaj se pa sekiraš če še nisi….a je to kej čudnga al kwa….verjem da mamo ženske raj une k niso velik skos dal…..pa ne plačuj nobene…..k pr je že skor Amerika….bolezen je skor na vsaki kljuki že!!!!!

Umir se….ne razmišli kdaj boš sexu….verjamem da nisi slab…sam nerodn ti je!

K boš najmanj pričakoval….bo pa pršu un trenutek…..belive me:))

Lp, Ketika

In – kje je pravzaprav problem? Življenje je lepo. Pusti, naj se lepe stvari zgodijo same od sebe. Pa če boš takrat star 21, 31 ali pa 41 let. Do 84 je še daleč! A se mi prav zdi da si malo zakompleksan?

Obilo uspeha!

Helo!

To niti ni tak problem, razen če družba in njena čudna pravila preveč vplivajo nate.In pa seveda v osnovi sprejetje samega sebe in s tem tudi več samozavesti. To je to. Sicer pa to lepo kaže, kako dobro ali slabo obvladujemo sami sebe in svoje potrebe. Stvar vsakega posameznika. Torej, veliko potrpljenja in najlepše stvari so tiste, na katere moramo čakati.

lp

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close