Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Orgazem pred prvo menstruacijo

Orgazem pred prvo menstruacijo

Stara sem 14 prsi so mi komaj začele rasti imam beli tok,že eno leto,menstruacije pa ne.Zadnje čase se veliko zadovoljujem s prsti,kmalu me strese po celem telesu,če si samo pobožam ščegi me ponovno strese.To bi lahko bil orgazem ali samo del, ampak nevem.Čudno je ker še nimam menstre.

Ko boš doživela orgazem boš vedela. To, da nimaš menstruacije pa ni nič nenavadnega, nekatera dekleta je nimajo celo do 18-ega leta. Vsekakor pa bi lahko odšla h ginekologu in se z njim malo o teh stvareh pogovorila, ker bi ti informacije koristile v vsakem primeru.

sladkosneda maš mail

nova
Uredništvo priporoča

Ali je to orgazem ali ne?

Sladkosneda, noben od nas tukaj gor ti ne more povedat ali si doživela orgazem ali ne. Med spolnim odnosom ali med samozadovoljevanjem lahko doživiš različne orgazme, pa tudi različno močne orgazme.

Mogoče ti lahko s temi vprašanji pomagam, da boš sama presodila ali si ga doživela ali ne: Ko začutiš da te strese, ali čutiš kako ti mišice okoli oz. zraven ščegija utripajo? Ali se ti ob tem pospeši srčni utrip? Seveda je možno, da ti med orgazmom celo telo stresa. Se ti oteži dihanje (ne tako da misliš da se boš zadušila, ampak tako da ne moreš več umirjeno dihat)?

Po orgazmu se sama počutim lahko, pomirjeno in srečno ter imam na obrazu zagotovo še nekaj časa narisan nasmeh 🙂 Pomisli kako se počutiš ti.

Vseeno pa ti svetujem to, če ti paše nadaljuj 😀 Vedno bolj boš spoznavala sebe in ugotavljala kaj ti paše. In potem boš lahko čez nekaj let svojemu fantu zelo v pomoč, saj mu boš lahko povedala/nakazala kaj ti je še posebej všeč in te bo lahko pripravil do čudovitih doživetji 😀

Punce moramo znat uživat tudi v družbi s samo sabo ane? 😉

Ko dobim domnevni orgazem se cela začnem trest, ob ščegiju mi ne utripa dihanje pa mam pospešeno in večinoma sem potem zelo preznojena

Po moje so to simptomi hemeroidov. Najverjetneje zunanjih. Priporočam, da si ta zadnjo namažeš s kako kremo!

arterija misliš resno?

Haha, bolano…

Torej pogooglej orgazem in si poglej kaj to sploh je. Če ti paše nadaljuj. Kaj je orgazem in kaj ne ti ne more nihče povedati oz. kako ga sama doživiš je popolnoma intimna in unikatna zadeva. Kar pa ti piše zgoraj je nekako osnova in če se mišice ne krčijo, če se ne nekaj ”spremeni”, če nisi zadihana in nimaš pospešenega utripa verjetno ni orgazem ampak le dotiki, ki se jih še privajaš. Vseeno pa ti ni potrebno postavljati tako butastih vprašanj znova in znova in samo raziskuj telo, kot smo počele me. Kaj ti paše se ne moreš naučiti s forumov. Ampak dojet sama pri sebi, za zaprtimi vrati. Ali s partnerjem seveda.

Nimam se menstruacije in je se nocem vendar me zanima Ali z samozadoljevanjem hitreje dobis memstro

Prosim pomagajte

Samozadovoljevanje ne vpliva na nastop menstruacije.

Ko boste mele 45kol pride menstra
Tista ki sprasuje za orgazem
Ja to je orgazem.
Ce se samozad…ne vpliva na menstro

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close