Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Prenehanje kajenja, hujšanje – pod hipnozo!

Prenehanje kajenja, hujšanje – pod hipnozo!

Sicer nočem delati reklame, ampak jo moram, glede na to kar sm videl včeraj.
Bil sm pri nekem hipnotizerju v Poreču, dr. Darko Rauš oz. Rausch. Priporočilo sem dobil od zdaj že bivšega kadilca, sestrinega moža ki je drugače veliki skeptik glede vsega. Bil je pri njemu, po njegovi seansi ni več prižgal cigareta, nikoli več! Po seansi je pravzaprav prižgal en čik, nekajkrat potegnil nato je začel klicati jelene (beri: bruhal je). Od takrat naprej ne more videti cigaret, pa čeprav je sestra-njegova žena verižna kadilka (ampak ona se tej navadi noče odreči) in ga ne moti ko kadi zraven njega.

Skratka, tja sm šel tut jst včeraj, z namenom za hujšanje. O kakšnih rezultatih še ne morem govoriti, počakejmo kakšen teden, dva. Trenutno nimam apetita, pa ne vem, a je to zaradi vročine al zaradi njegove seanse.

Skratka, tole pišem zato, ker sm tam videl 10-15 bivših kadilcev (od 25ljudi kar nas je bilo) ki so prenehali kaditi po njegovi seansi, zdj so se pač zredili (potem ko so nehal kadit) in prišli še na seanso za huhšanje.

NE BI VERJEL ČE NE BI VIDEL IN SLIŠAL PRIČANJA TEH BIVŠIH KADILCEV in sestrinega moža, totalnega skeptika, ki temu hipnotizerju ni verjel do zadnjega trenutka, preden se je skozlal.

Kako poteka:

preden greš v prostor, ti dr. Rausch razlozi kaj in kako bo potekalo. Pote gres v ta prostor, se uleze vsak na svoj udoben fotelj, potem pa on zacne s hipnozo. Dejansko ti nisi v nekem stanju da bi kar pocel kar nekaj, ampak si popolnoma sproscen, poslusas kaj ti govori, in si v stanju pred “dremanjem” oz. spancem. To vse traja kakih 20minut, odpres oci ko ti rece in je to to…. Baje da ponavadi ni to totalen preobrat, ampak je z vsakim dnem lazje. Pač, nekateri kadilci pa niso vec prizgali cigareta od odhoda od tega hipnotizerja.

Bilo nas je ogromno slovencev, pomoje da so bli samo ene 4 hrvati proti 20 slovencem.
Zadeva stane 55 eurov.

TEL: 00385 (0)91 531 71 60

Se enkrat, to ne delam reklame iz lastne koristi ampak zato, ker se mi zdi med.over.net dober vir informacij in je sigurno tukaj kar nekaj kadilcev ki jim bo ta informacija najbrz prisla zelo prav, ker jim cigareti grenijo zivljenje.

Danes sem pogledal tut malo ce se nahaja kaksna informacija o tem hipnotizerju na netu in sm med veliko hrvaskimi forumih odkril tut en clanek od Mladine
http://www.mladina.si/tednik/200350/clanek/nar–zdravljenje-andrej_medica_anton_hrvatin/

Ah, seveda, da ni reklama, če si pa napisal ime, telefon … Nisi prišel na pravi naslov.

še sReča da to ni Reklama.. lol

nova
Uredništvo priporoča

ahhh brezveze…. če ste taki, kaj vam jst morem? NI reklama (vsaj v takem smislu ne da bi jst imel kaksno korist), ker jst nimam s tem človekom nič.

Najprej pa sploh nism imel namena napisat stevilke, ampak sm se premislil, ker sm vedu da me bo potem kdo kasneje prosil za cifro.

Ne, saj informacije so res fajn.
Ce bos shujsal pa sporoci, ker potem grem tudija jaz!!! :))

zakaj bi bila reklama, saj so tudi v mladini pred dvema letoma objavili članek s telefonsko številko vred. človek je bil pač zadovoljen in je to hotel deliti še z drugimi

ah, ja. tipično za ta forum, vsi nestprni, nastrojeni – takoj napizdit vsakega…

prav fajn, da si povedal!

lp, p.

Morate človeka že v kali zatreti? Fant je želel “samo nekaj povedati” in svoje pozitivne izkušnje deliti ; vi pa kot hijene! Vinko drži se!

a ne da?
🙂

Dodal bom povezavo še do dveh takih Slovenskih hipnoterapevtov (da ne bo spet kdo rekel da delam reklamo), katere sem nasel na internetu:

Prva je neka Milena Mlakar – http://www.webspawner.com/users/milenamlakar/

Drugi je pa prof. dr. Marjan Pajntar – http://24ur.com/bin/experts.php?esection_id=56&expert=pajntarmar&page=4&start_page=1

Kakšnih rezultatov po terapiji ne poznam oz. ne poznam nikogar ki bi bil pri njima.

tudi jaz jih nekaj poznam ki so šli zaradi kajenja in VSI so nehali kadit

kolk pa stane ta seansa? ali je enaka za hujšanje in kajenje?

mam jst hipnozo….s kilskim kladvom…terapijo pa nudm đabe…in to sam za tiste prazne buče k se zanjo odločjo….

vi in vasa hipnoza za slaboumne bumbarje k majo prevec EUR u tošlnu…

Sam je pa podjeten tale hipnotizer, svaka mu čast. Itak da je skapiral, da se veliko folka po prenehanju kajenja začne rediti, pa je pol še hitr dodal hipnozo za hujšanje v svoj repertoar.
Sej nč ne pravim, če komu to pomaga ok, kaj je tstih 55 EUR proti raku na pljučih, glavno da deluje za tistega ki se odloči.
Jaz sem po sedmih letih nehala kaditi čisto nehote, dobesedno čez noč, sama od sebe in se mi čiki gabijo od takrat naprej, zredila se pa nisem niti za pol kile. Dejansko imam srečo, ker se vsi tok matrajo da bi nehali, pa še celo plačati so pripravljeni za to, jaz pa kar takole nehote čez noč.

ej Vinko, ful hvala za tole informacijo. Sem pred letom in pol nazaj čula za tistega tipa od ene znanke,ampak mi kaj več ni znala povedat.
Jaz sem strastna kadilka že 8 let, žal odvisnik,pa nisem karakter,da bi nehala. Tako da res hvala.
Lp

ojla, kako ti je pomagala ta seansa glede hujšanja?

a ne vidiš buksl da je že 5 let od tega…tip je že umrl !

Ne, ni še umrl, še kako je živ! Sem ga dva mesca nazaj videl na lastne oči.

Če bi rad kdo shujšal – Prehrana po Montignacu

Jaz ne kadim že 1 mesec(po 10 letih kajenja škatlice na dan).Ne občutim nobene krize .Cigarete sem trenutno nadomestil z snusom(poseben tobak v vrečkicah ki si ga vstaviš pod ustnico) in pomaga.Vedno ga imam pri sebi ,če je kriza ga dam not in ni več želje po cigaretu.Mam neki škatlic snusa doma tako da če kdo rabi naj se javi..
[email protected]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close