Najdi forum

Živjo !

Nekaj me zanima, odspodaj vidim da ena punca sprašuje, kaj je to strapon med drugim.
Mene pa zanima, če so ti moški, ki uživajo v tem homoseksualci. Meni namreč ne gre v glavo ker imam kolegico ki to počne z svojim fantom, ona ful uživa v tem, on pa nima nič proti. Pa sem ga vprašala če je biseksualno usmerjen, pa mi je rekel da sem malo usekana v glavo.
Mene pa zanima, kaj vi mislite o tem? So ti moški ki to dovolijo res geji ali ne??

LP

Ali lahko lepo prosim nekdo razsvetli mojo blond tikvo in mi počasi in natančno razloži, kje je oz. kje se vidi oz. na čem temelji povezava med homoseksualci/biseksualci in med strap-on?

Bom neizmerno hvaležna.

ni nujno da je gay, je pa lahko resno zmeden, zdolgočasen, mal fuknjen, al pa vse skp:)

sam kere ma folk ej… mal se jim utrga, pol je pa kr vse “normalno”…

prtegnjena sta oba, in to je vse kr rabs vedt, vsakrsno nadaljevanje te debate bi pripeljalo le do drugih sinonimov za “resno motena”.

lp

_____________________________ neumni ste in taki boste tudi ostali ! _____________________________
nova
Uredništvo priporoča

Sej to lahko uporabljata tudi 2 ženski, lezbijki torej. Mogoče je pa njen tip lezbijka? Ali je pa ona lezbijka? Mogoče je pa ženska peder in njen tip lezbijka in sta v bistvu oba normalna, tako kot tele moje pisarije. Mogoče si pa samo ti usekana v glavo ali pa bi tudi ti rada uporabljala strap-on pa si nikoli nisi upala. Hm?

_________________________________________________________________________ Dragon - Bog ima obraz.

tip + dildo + up his ass = moten³ = peder®

_____________________________ neumni ste in taki boste tudi ostali ! _____________________________

A lahko tudi meni prosim razložite, za kaj se gre????? Ker prav ne razumem, kaj pomeni ta strap on????? Naj kdo napiše kako to konkretno izgleda!!!!
Pa hvala lepa!!!!

ma ja vsi geji si zelimo, da bi nas babe zgale. mater si mu postavla glupo vprasanje.. pa pustite ljudi pri miru glede njihovega nacina zivljenja

Hm. Jaz sem mislil, da on dečvo samo še dodatno s strap-onom in ne da baba njega v rit. No, sicer mi je pa vseeno kaj kdo počne.

_________________________________________________________________________ Dragon - Bog ima obraz.

27-letna mačkica bi to morala vedet 🙂

_________________________________________________________________________ Dragon - Bog ima obraz.

Ja, tip je peder, ker pusti, da ga ženska s strap-onom, ti si pa lezba, ker pustiš, da ti jo tip liže in ker držiš frendico za roko, če bi bila prava ženska, bi ti petkrat prišlo samo od nabijanja in bi frendico, če bi te hotela prijeti za roko, takoj poslala v tri pm. Fuj lezbače.

***** ste eni omejeni v glavi in to leta 2005, čestitam. Zdej naj pa samo še en javskne, ki ne razume ironije in dokaže, da ima IQ sobne temperature ali manj, pa bo zabitost popolna.

:)))))) jah če nekomu paše…

lp ajs

Čakaj, si sigurno prav razumela? Mogoče pa tip nima erekcije, pa punco z dildotom natepava. Kolikor jaz razumem tale strap-on, imajo lezbače tamalega navezanega okol pasu, potem pa nategujejo eno bejbo z njim, ne pa tipa. Ker če nategujejo tipa, pol niso lezbače ampak pedrače. Al kako?

Vsi ste malo zašli …tip nikakor ni peder.
Za mene je peder tist ki poriva z drugim moškim oziroma občuje z njim.

Zaradi kosa plastike v riti še ne postaneš peder. Kakor tudi jst še nisem astronaut če imam model space shutla. Ali pa vi fedi miler ko zapojete vedno si sanjala njEga.

Je pa zanimiv vaš logičn odnos razmisljanja. Ob taki populaciji bi preprosto lahko izpeljal še kako inkvizicijo ali pa mogoče lov na črno magijo

:))) jao jao, res, kot da smo v srednjem veku…

Hahaha, saj če ga pupa odzadaj natepava v rit, je to prav lepa simulacija natepavanja moški + moški. Ni sicer čisto realno, ampak obstaja možnost, da si tip želi tapravega natepavanja, ne? Tega pa mu v naravi lahko nudi samo drugi tip. A ni tako? In ker se mogoče boji pederskega odnosa oziroma ni nanj pripravljen, si najde tako, ki uživa natepavat tipe. Se ti zdi tako iz trte izvito?

Dragon… thanks… se mi je kar zdelo, da mora bit to, ja!!!
Zanimivo, ni kaj rečt!!! Ena izmed mojih erotičnih fantazij!!!!!!!!! Njamiiii

Mislim da nima nobene povezave s tem, da če nekomu paše v rit da je avtomatično gay. Sej tip z žensko seksa….Gre se za to da tipom načeloma paše masiranje prostate, ker načeloma iz tega izhaja užitek analnega odnosa pri moških. Večina tega ne bo priznalo, ker so sami preobremenjeni z predsodki.
Poznam kar nekaj parov…pri katerih tipi priznavajo da jim paše, če jim punca tiši prstek v ritko, medtem ko oni njo porivajo….
Gre se za to da eni imajo fantazije in tle ostanejo, drugi pa imajo jajca jih tudi relaizirat. Predsodki so huda stvar.

To sm hotla slišat. Še jst ne bi mogla bolš napisat;)

Tejči torej sem potem takem tudi jst astronavt …ker imam kartico z podpisom Armstronga, 2 modelčka raket in eno maketo space shutla.

Se strinjam tudi jst.
Slovenci smo pač malo pred leseno žlico kar se tiče užitkov in priznavanja kaj človeku paše in odgovarja.
Imam dva kolega ki sta študirala pred leti v ukrajini na znani športni fakulteti. In sta nam prinašala novice o tem da tamkajšnja populacija hodi na masažo prostate (seveda tisti ki si jo lahko privoščijo) Zadeva naj bi imela isto ceno kot klasična masaža. Sam tega še nisem preizkusil in glede na to da slovenska javnost to obsoja tega zagotovo še dolgo nebom počel.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close