Najdi forum

močnejše ženske

Na mene se vedno lepijo bol debele ženske, kar pa mi ni všeč… Se lahko je malo močnejša, samo da nima tisto pune celolita… So pa tudi izjeme, samo potem je vse druga narobe, napr ena je mela take jožke da me je skoro ubila z njimi :O

LOL, hja odvisno kolk maš kil kolega, če si tud ti močnejši jasno, da se take tud lepjo nate ker hočejo biti sproščene ob tipu.
Jst sm bil tud z eno debelo enkrat, joške je mela tolk velke, da se mi je tič kr zgubu vmes :D.
Sm preveč padu na joške, postave pa nisem gledal. Vglavnem ni bilo dobro.

Sam mam 89 kg pa mam izoblikovano postavo sixpacki pa to, ker sem tudi obseden z fitnesom… Težko mi je, nwm kaj naj naredim, ker jih nočem prizadeti… Se če bi shujšale bi ble super, samo nwm kak jih naj prepričam.. Pa čist so obsedene z mano jaz jih ignoriram ona pa mi še kr pošilja ljubim te pa <3 :S Drugače pa analfreak mam isti problem, da me privlačijo starejše, pa tudi kake mlajše se nebi branil 14 let 🙂 Pa nisem pedofil!! Pa vse te debele so starejše od mene, jaz pa sem star 20…

Jaz sem stara 56 let imam 130 kil in obožujem tipe ki so stari 20 let in obsedeni smfitnesom.;)

daj kaki kontakt 😉

Hahaha, no vidš eno že maš ;). Nikol ne veš mogoče te pa tko obdela, da ti nič ne bo jasno :D.
Mah sej to, da je rajcih tale starostna razlika pomoje ni tolk hudo oz. redko :). Men je kul, teb je tud, za ostale me pa ne zanima 😉

pinja nepobošljiv si 😉

anal, mislim da te nebom mogel obdelat, ker ji nebom niti zraven prišel :P… Vsaj z enim sma enakih misli… 😀

Bi poizkusila in se dobila danes ali jutr? Tip sportne postave z

Obožujem ženske močnejše postave,če bo katera vidla to naj se javi,

živjo stara sm 14 in mam 67 kil pa res ne vem al bi to če bi mela njega motlo

Živjo

Sam podatek o teži še nič ne pomeni…z višino se marsikaj skrije 🙂 Pa tudi če ne, ni to noben razlog za paniko. In tudi ti se pri 14 ne rabiš sekirati, saj se ti nikamor ne mudi.

Marsikdo pa gleda na popolnoma druge zadeve, kot pa strogo na to, da je punca/fant čimbolj manekenskega izgleda. Malo se ozri okrog in boš videla, da tudi punce s kakšnim kilogramom več vseeno dobijo fante. Privlačnosti je namreč več vrst, ne samo videz. Kot pravijo: Od lepote se še nihče ni najedel 🙂

Pa srečno pri iskanju 🙂

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close