Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Damjan Murko (oz. ‘zakaj je zdravljenje mentalno izvanih ljudi nujno zlo’)

Damjan Murko (oz. ‘zakaj je zdravljenje mentalno izvanih ljudi nujno zlo’)

Ne bom ponavljal preteklih tem ker se vsi strinjamo da slovenska glasbena scena v celoti ne doseže 5% kvalitete najslabšega tujega KOMADA. Zakaj pol odpiram novo temo in pljuvam po slovenski glasbi? Odgovor se skriva v samovšečnosti, prepotentnosti in neposluhu ki ga pooseblja človek z imenom DAMJAN MURKO. A to še ni vse ; nak! Če bi ga samo s temi stvarmi označil nebi bil Murko nič slabši kot Vili Resniki v OJ MALA ŠKDM dobi. Murko poseduje tudi eno nepogrešljivo vrlino, ki je najslabši glasbenik na svetu ne sme pogrešati: besedila ki presegajo meje normalnega in sprejemljivega. In ne govorim o besedilah v smislu “zapel mi je ša la la v hipu sem bila zaljubljenja” ali “oj mala škdm škdm kaj pa ti miseš”. ne ,ne na besedila plehke podlage in nesmiselne vsebine smo že navajeni (big thank you goes out to EMA). Govorim o besedilah, pri katerih se ne nasmejiš, ker bi bilo nesmiselno. Nasmejiš se, ker Murko uspešno kombinira pedofilijo , samovšečnost in incest (le kako si naj drugače razlagam kitico “iz oči pritekle solze so ko poljubček sem ti dal” ali “za vedno se vračal bom v tvoj objem” – če sm edini ki tukaj vidi premočno ljubezen med vnukom in ‘dedkom’ potem ste vsi potrebni zdravljenja). Smešno je tudi, kako izgubi stik z realnostjo (citiram: “poznam te in najraje bi ubila jo” in “lahko me osvojiŠ pa mogoĆe me dobiŠ a le če močno si to želiŠŠŠ”). Ne smem pozabit omenit, da kopira fredija milerja do te mere, da tudi on naglasuje besede smešno.. ali gre to za dejansko govorno napako (skaĆi mala skaĆi) ali pa fejka vse skupaj , da bi privabil folk na koncert da bi se mu smejali.. pa ostaja misterij… Nevem, če ga še niste slišali, tudi ne strmeti k temu.. dobi pa priznanje.. spravil je slovensko glasbeno sceno še nivoj nižje..

lepo napisano, vendar bi te opozoril da pomoje vili resnik ve za kaj se gre in zanalašč tako dela da čim več zasluži – DAMJAN MURKO pa živi v iluzijah, al pa je prkurjn du kwanca! ***** mi gre na jtra! vidt ga ne morem! Kam gre ta svet, mona tip pa ima uno torbco z ličili pa jebo ga pedra!!! ***** mu! To je zame Punčka z lulčk! Na žalost je vse več takšnih!!! Joj kaj bi dal da bi pršli vikingi nazaj!!!!

Pa lep pozdrav

Joooj obupn je…kot prvo je vizualno čisti podn, ko pa usta odpre greš pa sam še bruhat lahko..prepotenten, samovšečen in vase zagledan mladič, ki sebe imenuje za “popularnega”…dokler nism slišala, da ima neke mučke z Natalijo nism imela pojma o njem…pa opažam da res nism nč zamudila 🙂

Še na E+ so se zanč norca delal iz njegovih naučenih odgovorov in smeha, ki je zelo podoben Heleni Blagne.. Uglavnem svašta peečka rodi samo para nače.

nova
Uredništvo priporoča

:)) Kak sem se nasmejala ob tem postu. Mislim, itak butnem v smeh, ko slišim že samo ime Damjan Murko. Sej ne morš bit taki, no.
Sej ni kaj za komentirat, si ti vse povedal, o njegovih pesmih pa tako ne vem nič, ker še nisem niti ene slišala. Ampak ded je katastrofalen in jaz samo čakam, kdaj jih bo od nekoga po piZdi dobil, ker kaj pa njemu v piskru dela… majko mila…

*Ajša zmajuje z glavo*

Damjan je največji kreten, ki sem jih kdaj koli videla po TV. Da bi vi videli, kako se je Činč delal norca v svoji oddaji Lejt najt rejtaš, za dol past. Najbolj pa me moti pri njem to, da vedno znova ponavlja , moja publika, moja publika???? Halo? Kaka publika, kdo pa takega P e d r a lahko posluša? Po poklicu pa je slaščičar in njegova posebnost naj bi bila Pita lepega Damijana, halo??? Ubogi starši, kako jim mora bit nerodno, jaz se v zemljo pogreznem.

bay, mala

Ne samo, da butneš v smeh, ko ga vidiš na TV, ko ga vidiš v resnici je šele hudo. Debil in to totalni.

LP

<http://teni.moj-album.com> <http://teni.mojforum.si>

sej bo kmalu pozabljen…

sicer pa ne toliko pljuvat po slovenski glasbeni sceni, ker imamo tako dobre kot slabe izvajalce in ni prav, da mečeš vse v isti koš. ko te bo naslednjič zaskrbela kvaliteta slovenske glasbe si zavrti elevatorse, bitch boys, vlada kreslina, patetico, melodrom, siddharto, itd., da boš le ugotovil, da ni tako slaba.

vidim, da je šel en kelih mimo mene: ne vem (še), kdo je ta DM :)))

oksa…blagoslovljena si :))

Nisem še slišala glasbe in niti nimam želje, sem pa videla kako se hvali po raznih oddajah na tv in po netu…
Kak je že eden napisal…. jaz sem navadni p.e.d.e.r. rad bi bil pa Murko 🙂

:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

umiram

iiiiiiiiiiiiii kok je lep!

Sam na teh slikah je še kr normaln glede na te zadnje posnetke v E+ :))))

Zakaj ima pa robec na kitari?

žalostno je, da taki ljudje s Slov. lahko pridejo do pozornosti, medijev in našega časa…najpej Rod, potem Fredy, zdaj ta kmetiček…

sam, doktor, s kakimi stvarmi se ti obremenjuješ, meni je to najbolj žalostno, da ljudje kaj takega zagrabijo in jih to zabava/jezi/obremenjuje.

Po vsem tem me nihče ne bo prepričal, da gre ljudem v tej državi slabo. Razen v mentalnem smislu, tam so pa klinično mrtvi.

ima pa tudi uspešno končano osnovno šolo s prilagojenim programom – po domače v mariboru znanega Gusteka.

…ker je dobil injekcijo Smodetovih genov v spolni ud, kanister cukra v lape in hipijevske ličinke v strune!

Kaj se najde na njegovi “spletni strani”. Opis iz njegovega ultra gala koncerta s kupom slovničnih napak 😉 Patetika brez primere !!!!!! Trenutno še niham med tem, da je produkt spodletelega N21 poskusa s pranjem možganov ali pa mojster komedije absurda.

———————————————-
———————————————-
KONCERT DAMJANA MURKA

V soboto, 19.03.2005 se je že dobro uro pred velikim gala koncertom, trlo oboževalcev, radovednežev in novinarjev.

Vsi so prišli le zato, da bi si ogledali spektakel, katerega Malečnik pri Mariboru ne pomni.

Dobrodelni koncert, prvega slavčka Štajerse prestolnice – Damjana Murka.

Nekaj minut pred 18. uro, je bila dvorana polna. Prižgale so se luči in predstava se je začela.

Koncert sta otvorili, Mili in Aleksandra Krajnc, z lepo balado, ki govori o grozotah, v vojni sedanjega sveta.

Po natančno določenem scenariju, je nastopila plesna skupina – Puščice iz Ljubljane.

Voditelj je pozdravil zbrano množico in se zahvalil za sredstva, ki jih je publika namenila, za otroke, brez staršev, žrtev vojn.

Po nekaj točkah se je v dvorani začutila pozitivna karma. Za glasbeno poslastico, sta namreč poskrbela, zmagovalca lanske Eme – Duo Platin, ki tudi sicer, odlično sodelujeta z Damjanom. Ravnoprav sta razgrela prenapolnjeno dvorano. Vse je bilo nared, da na oder stopi, zvezda večera, Damjan Murko.

(Voditelj je pred prihodom Damjana na oder, opozoril medije, da naj ga fotografirajo in posanamejo samo v ključnih momentih njegovega nastopa, sicer pa naj zvezdo pustijo, da se v celoti posveti svojemu delu).

Dvorano je preplavila glasba svetovne operne arije, nato pa je iz zadnje strani dvorane, ob taktih svoje največje uspešnice – Poleti lastovka, prišel Damjan Murko.

tu je ziher na exu al pa na igli 😉

Med publiko je završalo. Damjan je številno publiko skoraj spravil v ekstazo.

Aplavzi brez konca in solze s cvetjem, so se dotaknili slehernega v dvorani. Damjan je svoje oboževalce pozdravil tako: ” Dober večer Malečnik. Hvala vam v imenu otrok. Vsak kamenček v mozik dobrote, bo pomagal k lepšemu svetu”.

Za temi besedami je sledil, dolg aplavz, vzkliki in podpora občinstva.

V prvem delu smo ga lahko občudovali v posebaj izdelani kreaciji, ki je bila vredna ogleda. Plašč segajoč do tal se je lepo prilagajal Damjanovem telesu, ko ga je razprostrl, se je pokazal v vsej veličini svoje interpretacije.

V drugem delu njegovega nastop v elegantni belini. Vsaka kreacija je bila natančno izmerjena po njegovih merah, tako, da se je vse prilagajalo situaciji na odru.

V zadnjem delu večera pa se je predstavil v diskretni črnini.

Navdušeni oboževalci so iz dvorane odhajali polni zahval in čestitk, saj so se zavedali, da je Damjan samo za njih trdo garal in pripravil spektakelj brez primere.

Po koncertu, si je vudno izmušen zaželel kaj drugega kot sladico Lepi Damjan in jo tudi dobil.

Vsekakor čestitamo Damjanu Murku za pogum in izpeljan tako velik projekt. Marsikateremu glasbeniku je dokazal, da ni le nekdo, ki zna poskrbeti za svojo reklamo, ampak tudi odličen pevec – z noto duše. Damjan je v vseh pogledih dokazal, da je res profesionalec, da si lahko le najboljši privoščijo tak glamur in vse kar sodi zraven.

Zmagovalec je on!

————————————————
————————————————

P.i.z.d.a ej, svašta zemlja rodi….#-((

A si ti ta DM in si delaš reklamo?

:))))))))))

Pa sej ne morš bit taki, no, ne morš! Jebote poleti lastovka…

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close